Advert

ELAZIĞ HER YERDE OKUYOR KAMPANYASINA KİTAP DESTEĞİ

ELAZIĞ HER YERDE OKUYOR KAMPANYASINA KİTAP DESTEĞİ
ELAZIĞ HER YERDE OKUYOR KAMPANYASINA KİTAP DESTEĞİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 426 kez okundu.

Özel Bahçeşehir Koleji öğrencileri “Elazığ Her Yerde Okuyor” kampanyasına kitap desteğinde bulundular.

Okuma kültürünü geliştirmek, çocuklarımıza okuma bilinci kazandırmak, kişisel ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunacak aktivitelere katılımlarını sağlamak amacıyla Elazığ Valiliği'nin koordinasyonunda İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nce başlatılan “Elazığ Her Yerde Okuyor” kampanyasına bir destek de Özel Bahçeşehir Koleji'nden geldi.

Özel Bahçeşehir Koleji Müdürü Mehmet Yıldırımer, öğrenci ve öğretmenleri ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk’ü ziyaret ederek kampanya çerçevesinde getirdikleri kitapları takdim etti.

Ziyaretten ve Özel Bahçeşehir Koleji'nin kampanyaya vermiş olduğu destekten memnuniyet duyduğunu ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Gürtürk, “Kampanyamız başladığı ilk günden bugüne sürekli kendini geliştirerek ve yenileyerek büyümeye devam ediyor. Sayın Valimizin destekleriyle başlatılan bu kampanyaya kamu ve özel sektörümüz ile vatandaşlarımızın desteği de günden güne büyüyerek devam ediyor. Bugün de ilimizde hizmet veren Bahçeşehir Kolejimizin değerli öğretmen ve öğrencileri ziyaretimize gelerek kampanyaya desteklerini gösterdiler. Ben kendilerine bu anlamlı ziyaretleri ve destekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Bahçeşehir Koleji Müdürü Mehmet Yıldırımer de İl Müdürü Gürtürk’e kabulü için teşekkür ederek, kampanyaya desteklerinin devam edeceğini belirtti.

Ziyaretin ardından Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, Şube Müdürü Metin Özgen konuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaymağı Gakgoş yedi!
Kaymağı Gakgoş yedi!
Kaynak: Önemli olan 3 puandı, onu da aldık
Kaynak: Önemli olan 3 puandı, onu da aldık