Advert

ÖĞRENCİLERDEN KÖY OKULLARINA YARDIM KOLİSİ

ÖĞRENCİLERDEN KÖY OKULLARINA YARDIM KOLİSİ
ÖĞRENCİLERDEN KÖY OKULLARINA YARDIM KOLİSİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 442 kez okundu.

Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesi öğrencileri, iyilik terapisi programı kapsamında köy okullarına ulaştırılmak üzere hazırladıkları kolileri gönderdi.

Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesi öğrencileri, İngilizce öğretmenleri Hilal Kandil Çankaya ile birlikte e-twining projesi kapsamında iyilik terapisi programıyla kardeş okullara yardım kolileri hazırladı.

“İSRAFTA HAYIR YOKTUR HAYIRDA İSRAF YOKTUR”

“İyilik Terapisi” programı  kapmasında “İsrafta Hayır Yoktur Hayırda İsraf Yoktur” sloganıyla yola çıktıklarını söyleyen Okul Müdürü Mehmet Atik Erdem, “Kardeşlik ve paylaşma bilinci kapsamında bu yardım paketleri hazırlanıp ilimizde bir kardeş okula gönderilmek üzere hazırlandı” ifadelerini kullandı. Yardımın gideceği okula selamlarını ileten okul müdürü Erdem sözlerine şöyle devam etti: “Bu paketlerin hazırlanışında velilerimize öğrencilerimize okul öğretmen arkadaşlarımıza idareci arkadaşlara ve özellikle bu programı yapan İngilizce öğretmenimiz Hilal Çankaya hanımefendiye teşekkür ediyorum.”

“UMARIM MUTLU OLURLAR”

E- twining projeleri kapsamında iyilik terapisi adı altında projesine okul olarak destek verdiklerini belirten Koordinatör öğretmeni  Hilal Çankaya, “Öğrencilerimizin gayretleriyle çok ciddi anlamda yardımlar topladık. Bunları köy okullarına göndereceğiz. Bunların içinde kılık kıyafet, kırtasiye ve oyuncak malzemeleri var. Umarım mutlu olurlar” dedi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN DÖNMEZ'İN ELAZIĞ PROGRAMI İPTAL...
BAKAN DÖNMEZ'İN ELAZIĞ PROGRAMI İPTAL...