Advert

ARSLAN: HAZIRLIKLARIMIZI YAPIYORUZ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ARSLAN:  HAZIRLIKLARIMIZI YAPIYORUZ
ARSLAN:  HAZIRLIKLARIMIZI YAPIYORUZ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 616 kez okundu.

İŞ ADAMI VE SANAYİCİLERİN KULLANIMINA AÇILACAK OLAN KREDİ İÇİN ÇALIŞMALARININ BAŞLADIĞINI BELİRTEN ARSLAN:

HAZIRLIKLARIMIZI YAPIYORUZ

 

İrfan ARSLAN

Hükümetin açıkladığı ve iş adamları ile sanayicilerin kullanacağı Nefes Kredisi hakkında Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası hazırlıklarına başladı.

1 Nisan’da yapılan Elazığ TSO seçimlerini kazanarak çıkan ve yeni yönetim kurulu tarafından ETSO Yönetim Kurulu Başkanlığı'na seçilen Asilhan Arslan, Nefes Kredisi ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Hükümetimizin aldığı karar doğrultusunda verilecek olan Nefes Kredisi konusunda biz de hazırlıklarımızı yapıyoruz. Önümüzdeki hafta içinde bu konuda geniş açıklamalarda bulunacağız. Verilecek kredinin bir bölümünü kendi imkânlarımız ile karşılayacağız. Biz yeni bir yönetim olduğumuz için bu konuda elimizdeki bütçe nedir, ne kadarını kullanabiliriz gibi konularda arkadaşlarımız gerekli çalışmaları yapıyor. Bu çalışmalarımızı tamamladıktan sonra kamuoyu ile bazı bilgileri paylaşacağız.

İlimizden bu krediyi kullanmak isteyecek iş adamı ve sanayicilerimize yardımcı olunacağının bilinmesini istiyoruz. Ancak daha detaylı bir açıklamayı önümüzdeki hafta yapacağız. Amacımız imkânlarımız ölçüsünde bu alanda gelecek olan talepleri karşılamak ve işadamlarımız ile sanayicilerimizin sıkıntılarına çözüm getirmek olacaktır.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
3 puan Cenk'in golü ile geldi
3 puan Cenk'in golü ile geldi