Advert

YARIŞMA İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRMELER SONUÇLANDI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
YARIŞMA İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRMELER SONUÇLANDI
YARIŞMA İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRMELER SONUÇLANDI İRFAN ARSLAN
Bu içerik 369 kez okundu.

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti iş birliğinde düzenlenen “Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Projesi” kapsamında “Bağımlılık” temalı yarışma ile ilgili değerlendirmeler sonuçlandı.

Görsel ve edebi dal olmak üzere iki ayrı dalda yapılan yarışmalar ilkokul, ortaokul ve lise kategorisi olmak üzere 3 ayrı eğitim kademesinde yapıldı. Bağımlılık temalı yarışmada dereceye giren öğrencilerimiz Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk tarafından kabul edilerek çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.

Yarışmalarda birinci olan 6 öğrenci ayrıca Türkiye Yeşilay Cemiyeti tarafından verilen 500 Türk Lirası para ödülünü de almaya hak kazandılar. Birinci olan 6 öğrenci Türkiye finallerinde Elazığ'ı temsil etmeye de hak kazanırken, Türkiye genelinde her kategoride birinci olan öğrenciler 5000 Türk Lirası para ödülü ve yurt dışı gezisi ile ödüllendirilecek.

Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, başarılı olan öğrencilerle ilgilenerek hepsini tek tek kutladı. Müdür Gürtürk, ayrıca öğrencilerin öğretmenlerini ve programa katılan velilerini de kutlayarak başarılar diledi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DENİZLİ'DEKİ DEPREME İLİŞKİN AFAD'DAN AÇIKLAMA
DENİZLİ'DEKİ DEPREME İLİŞKİN AFAD'DAN AÇIKLAMA
AK PARTİLİ YILMAZ: TABULAR YIKILDI, ESKİ KALIPLAR GERİDE BIRAKILDI
AK PARTİLİ YILMAZ: TABULAR YIKILDI, ESKİ KALIPLAR GERİDE BIRAKILDI