Advert

TOPRAK KAYMASINA DİKKAT ÇEKMEK İÇİN YÜRÜDÜLER

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
TOPRAK KAYMASINA DİKKAT ÇEKMEK İÇİN YÜRÜDÜLER
TOPRAK KAYMASINA DİKKAT ÇEKMEK İÇİN YÜRÜDÜLER İRFAN ARSLAN
Bu içerik 415 kez okundu.

Maden ilçesinde, Bakır Maden İçin Birlik Platformu üyeleri, ilçenin bir bölümünde toprak kaymasına neden olduğunu öne sürdükleri eski maden işletme sahasındaki hafriyatın kaldırılması için yürüyüş yaptı.

İlçe Garajı önünde ellerinde pankartlarla bir araya gelen platform üyeleri, Okul Caddesi üzerinden Ziraat Bankası Maden Şubesi'ne kadar yürüdü. Burada platform adına açıklamalarda bulunan basın sözcüsü Süleyman Deniz Seyrek, Maden İşleri Genel Müdürlüğü (MİGEM) ve AFAD tarafından yapılan incelemelerin sonucunda ilçenin 3'te 1'ini kapsayan Cami Kebir Mahallesi'nde toprak kayması olduğunun tespit edildiğini söyledi.

 

“ÇALIŞMALARIN HIZLANDIRILMASI GEREKİYOR”

 

Seyrek, “Toprak kaymasına eski maden işletme sahasında biriken hafriyatın neden olduğunun anlaşılması üzerine bu durum fabrika yetkililerine iletilmiş ve buradaki hafriyatın 3 ay içerisinde kaldırılması için anlaşmaya varılmıştır. Aradan yaklaşık 3 hafta geçmiş olmasına rağmen şu ana kadar gözle görülür bir çalışma başlatılmamıştır. Cami Kebir Mahallesi'nde yaklaşık 400 hanede yaşayan insanlar bulunmaktadır ve bu insanlar büyük bir risk altında yaşıyor. Olası bir faciaya karşı buradaki hafriyatın kaldırılması çalışmalarının hızlandırılması gerekiyor” ifadelerini kullandı. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
3 puan Cenk'in golü ile geldi
3 puan Cenk'in golü ile geldi