Advert

MHP ELAZIĞ TEŞKİLATI'NDAN BAHÇELİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

MHP ELAZIĞ TEŞKİLATI'NDAN BAHÇELİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
MHP ELAZIĞ TEŞKİLATI'NDAN BAHÇELİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 414 kez okundu.

Neslihan ÇARIKÇI

MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir, il yöneticileri ve Kadın Kolları Başkanlığı'ndan oluşan yaklaşık 50 kişilik bir heyet ile MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

18 Mart 2018 tarihinde Ankara’da yapılan 12. Olağan Kurultay sonrasında delegenin ve ülkücü hareketin bir kez daha güvenoyunu alan MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye Elazığ teşkilatları tarafından hayırlı olsun ziyareti yapıldı. Kurultay öncesi yaptığı açıklamada Elazığ teşkilatları olarak liderlerinin emrinde olduğunu ifade eden MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir, aynı mesajını yineleyerek, “Büyük kurultayımıza Elazığ teşkilatları olarak yüksek bir katılım sağlamıştık. Kongremizin ardından yine teşkilat yöneticilerimiz ile birlikte Genel Başkanımız ve ülkücü hareketin lideri Sayın Dr. Devlet Bahçeli'ye ve divan üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak istedik. Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin hayır dualarını alarak Elazığ’da çalışmalarımıza devam edeceğimizin sözünü verdik” dedi.

MHP Merkez İlçe Başkanı Rıdvan Kaya ve Kadın Kolları Başkanı Sema Tunç’un da katıldığı ziyaret programında Başkan Demir tarafından Genel Başkan Bahçeli’ye özel el işlemeli tablo ve tesbih hediye edildi.

Ziyaretin ardından teşkilat yöneticileri, Başbuğ Alparslan Türkeş’in vefatının 21. yılı nedeniyle Beştepe’de bulunan kabrini ziyaret ettiler.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞSPOR YÖNETİMİNDEN DEVAM KARARI!
ELAZIĞSPOR YÖNETİMİNDEN DEVAM KARARI!
Elazığsporlu futbolcular basın toplantısı düzenledi: Sahipsizlik bizi yordu
Elazığsporlu futbolcular basın toplantısı düzenledi: Sahipsizlik bizi yordu