Advert

KENÇ: POLİS TEŞKİLATIMIZIN 173. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ TEBRİK EDİYORUM

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
KENÇ: POLİS TEŞKİLATIMIZIN 173. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ TEBRİK EDİYORUM
KENÇ: POLİS TEŞKİLATIMIZIN 173. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ TEBRİK EDİYORUM İRFAN ARSLAN
Bu içerik 632 kez okundu.

Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat Kenç, 10 Nisan Polis Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Kenç mesajında şunlara yer verdi: “Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini temin etmek amacıyla 173 yıl önce kurulan Polis Teşkilatımız kuruluş amacına uygun olarak Anayasa ve yasaların belirlediği sınırlar içerisinde büyük fedakarlıklarla görevini yerine getirmektedir. Can ve mal güvenliğimizi emanet ettiğimiz polis teşkilatımız, önleyici kolluk olarak suç işlenmesinin önlenmesi görevi yanında, işlenmiş suçların takibi, faillerinin ortaya çıkarılıp yakalanması, suç delillerinin titizlikle toplanıp koruma altına alınması ve bu şekilde adil yargılamanın temini yönünden de adli kolluk sıfatıyla Cumhuriyet savcılarımızın emrinde görev ifa etmektedirler. Her ne kadar toplum hayatının her aşamasında Emniyet Teşkilatımız için geniş bir sorumluluk alanı belirlenmiş ve tüm alanlarda görevlerini yerine getiriyor olmalarına rağmen bugün belki de yaşanan güncel olaylarla güvenlik ve terörle mücadelenin çok daha önem arz ettiğini görmekteyiz. Ülkemizin her yanında vatanın bölünmez bütünlüğü, çocuklarımızın güvenli ve huzurlu bir ülkeye uyanabilmesi için canlarını ortaya koyarak görev yapmakta ve maalesef bu uğurda bir kısım Emniyet personelimiz makamların en yücesi olan Şehadet mertebesine ulaşmakta ve arkasında gözü yaşlı evlatlar, eşler bırakmaktadır. Geride kalanlar bu milletin emanetidir ve bu millet şehidinin emanetine mutlaka sahip çıkacaktır ama onların bize asıl bıraktıkları hür, özgür, birlik ve huzur içerisinde bir vatan olacaktır ki bu milletin asıl sahip çıkacağı şey de bu olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Elazığ Emniyet Müdürlüğü olmak üzere tüm polis teşkilatımızın 173. kuruluş yıldönümünü tebrik ediyor, görevlerinde başarılar, yaşamlarında sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum. Şehit polislerimize Allah'tan rahmet dilerken gazi polislerimizi şükran ve minnetle anıyor, asayiş ve güvenliğin üst düzeyde sağlandığı illerden birisi olan ilimizin bu duruma gelmesinde gösterdikleri üstün gayretlerinden dolayı Emniyet Teşkilatımızın tüm mensuplarını ayrıca tebrik ediyor, çalışmalarında üstün başarılar diliyorum.” 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DENİZLİ'DEKİ DEPREME İLİŞKİN AFAD'DAN AÇIKLAMA
DENİZLİ'DEKİ DEPREME İLİŞKİN AFAD'DAN AÇIKLAMA
AK PARTİLİ YILMAZ: TABULAR YIKILDI, ESKİ KALIPLAR GERİDE BIRAKILDI
AK PARTİLİ YILMAZ: TABULAR YIKILDI, ESKİ KALIPLAR GERİDE BIRAKILDI