Advert

SERDAR: GÖREVLERİNİ LAYIKIYLA YAPTIKLARINA İNANCIMIZ TAMDIR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
SERDAR: GÖREVLERİNİ LAYIKIYLA YAPTIKLARINA İNANCIMIZ TAMDIR
SERDAR: GÖREVLERİNİ LAYIKIYLA YAPTIKLARINA İNANCIMIZ TAMDIR İRFAN ARSLAN
Bu içerik 364 kez okundu.

Elazığ Milletvekili ve İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Ömer Serdar, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 173'üncü kuruluş yıl dönümü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Serdar mesajında şu ifadelere yer verdi: “Ülkemizde huzur ve güven ortamının oluşmasını sağlayan, gerektiğinde canını hiçe sayarak, adalet, eşitlik, sabır ve hoşgörü çerçevesinde görevlerini en iyi şekilde yapmak gayretiyle gece gündüz demeden çalışmaktadır.

10 Nisan 1845 yılında kurulan Türk Polis Teşkilatı, gücünü hukuk ve kanunlardan alarak, görevini her zaman fedakârca yapmış, toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır. Bu gün Polis teşkilatı 173 yaşındadır. Bu süre aynı zamanda Polis Teşkilatımızın tecrübesinin bir göstergesidir. Polis teşkilatının bu tecrübe ile bundan sonra da görevlerini layıkıyla yapacağına inancımız tamdır.

Türk Polis Teşkilatı, her geçen gün gelişen ve değişen şartlara uyum sağlamakta, ortaya çıkan yeni suç tipleriyle başa çıkabilmek için, sürekli kendisini yenilemekte ve geliştirmektedir. Emniyet Teşkilatımız, kurulduğu günden bu yana mesai mefhumu gözetmeksizin ülkemizin her bir köşesinde vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak için üstün bir çaba sarf etmekte, sadece adi suçlarla değil, ülkemizi parçalamak, birlik ve beraberliğimize zarar vermek isteyen her türlü terör örgütünün yanında vatan hainleriyle de canları pahasına mücadele yürütmektedir. Emniyet Teşkilatı'mızın ve polislerimizin, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da şerefli mâzisinden ve aziz milletinden aldığı güçle topluma güven veren hizmetlerini yüksek bir şuurla ve halkımızla bütünleşerek en iyi şekilde devam ettirecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle gazilerimizi minnetle, şehit polislerimizi rahmetle anıyor, görevleri başında hizmet vermekte olan tüm polislerimize üstün başarılar diliyor ve tüm Emniyet Teşkilatımızın 173. kuruluş yılını kutluyorum.” 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DENİZLİ'DEKİ DEPREME İLİŞKİN AFAD'DAN AÇIKLAMA
DENİZLİ'DEKİ DEPREME İLİŞKİN AFAD'DAN AÇIKLAMA
AK PARTİLİ YILMAZ: TABULAR YIKILDI, ESKİ KALIPLAR GERİDE BIRAKILDI
AK PARTİLİ YILMAZ: TABULAR YIKILDI, ESKİ KALIPLAR GERİDE BIRAKILDI