Advert

ARSLAN: ELAZIĞ'IN HER ALANDA YATIRIMA İHTİYACI VAR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ARSLAN:  ELAZIĞ'IN HER ALANDA YATIRIMA İHTİYACI VAR
ARSLAN:  ELAZIĞ'IN HER ALANDA YATIRIMA İHTİYACI VAR İRFAN ARSLAN
Bu içerik 516 kez okundu.

GÖREVİNE BAŞLAYAN ETSO BAŞKANI ARSLAN:

ELAZIĞ'IN HER ALANDA YATIRIMA İHTİYACI VAR

 

İrfan ARSLAN

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, “Şehrimizin her alanda yatırıma ihtiyacı var” dedi.

1 Nisan’da yapılan ETSO seçimleri sonucunda seçimleri kazanan ve ilk yönetim kurulu toplantısında başkanlığa seçilen Asilhan Arslan, önlerindeki dört yılı içinde çok çalışarak bu şehrin hem yatırım almasını hem de sorunlarına çözüm getirilmesinin çabasını göstereceklerini kaydetti.

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan, görevine başlarken yaptığı açıklamada, “Yeni görevimize başladık. Artık önümüzde çok önemli adımları atmamız gereken bir süreç var. Biz bu şehre hizmet etmek için bu göreve talipli olduk. Yapılmasını planladığımız çalışmalar var. Bu çalışmalarımıza başlamış bulunuyoruz. Toplumun her alanda yatırımlara ihtiyacı var. Valimiz, milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız, Rektörümüz, Ticaret ve Sanayi Odamız, ilimizdeki tüm sivil toplum kuruluşları inşallah el ele vererek ilimizin sosyal, kültürel ve sanayi gelişimi için önemli bir mücadelenin içinde olacaktır" dedi.

 

ETSO HEYETİ ANKARA’DA

 

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan başkanlığında Elazığ TOBB Genel Kurul delegeleri Tevfik Özlü, Fatih Somay, Mustafa Candan, Suat Yaşa, Volkan Çiçekçi, Öner Coşkun ve Ferhat Tunç ile Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Tavuş, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun davetlisi olarak Ankara’ya gittiler.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Proje Bazlı Teşvik Sistemi Lansman Toplantısı'na katılacak olan Elazığ TSO heyeti, daha sonra TOBB’de Başkan Hisarcıklıoğlu ile bir görüşme gerçekleştirecek.

Başkan Arslan, bugün Elazığ'da yatırım yapmayı planlayan müteşebbislerle bir araya gelecek, ardından yarın Savunma Sanayi Müsteşarlığı, TAİ ve Roketsan yetkilileriyle görüşme sağladıktan sonra perşembe günü Elazığ'a dönecek.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DENİZLİ'DEKİ DEPREME İLİŞKİN AFAD'DAN AÇIKLAMA
DENİZLİ'DEKİ DEPREME İLİŞKİN AFAD'DAN AÇIKLAMA
AK PARTİLİ YILMAZ: TABULAR YIKILDI, ESKİ KALIPLAR GERİDE BIRAKILDI
AK PARTİLİ YILMAZ: TABULAR YIKILDI, ESKİ KALIPLAR GERİDE BIRAKILDI