Advert

SIKINTILARI BİRLİKTE AŞACAĞIZ

SIKINTILARI BİRLİKTE AŞACAĞIZ
SIKINTILARI BİRLİKTE AŞACAĞIZ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 390 kez okundu.

SİZLERİN VARLIĞI BİZLERİ BUGÜNLERE GETİRDİ. GAZETEMİZ 24. YILINA GİRDİ

SIKINTILARI BİRLİKTE AŞACAĞIZ

 

İrfan ARSLAN

Gazetemiz Haberkent bugün 24. yayın yılına girdi. Anadolu basınının yaşadığı tüm güçlük ve sıkıntıları biz de yaşıyoruz. Ancak yaşadığımız bu sıkıntılar bizleri ilimiz ve insanlarımız adına daha iyisini yapma sorumluluğuna yönlendiriyor.

İlimiz ve insanlarımız adına yaptığımız ve gündeme taşıdığımız haberlerimizin olumlu sonuçlarını görmek bizlerin en büyük mutluluğunu oluşturuyor. Son iki yılda Anadolu basınının hayatta ve ayakta kalmasının en büyük ekonomik girdisini oluşturan ilan zamlarında bir iyileştirme yapılmamasına karşılık biz yayın hayıtımızı devam ettirmenin mutluluğunu yaşadık.

HaberKent gazetesi olarak 10 Nisan 1995 yılında çıktığımız yolda, aradan geçen 23 yıllık süre içinde gerçekten büyük sıkıntılar ve zorluklar yaşadık. Ancak Elazığ ve Elazığlılar adına çıktığımız bu yolda tüm sıkıntıları aşmasını bildik. Bugün ilimizde, yaklaşık iki yıl önce yaşanan yerel gazetelerin birleşmesi sonucunda yayın hayatına devam eden 4 gazeteden biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İlk gün verdiğimiz Elazığ’a ve Elazığlılara sahip çıkma ve ilimizin problemlerine çözüm getirilmesi mesajımızda bugün daha güçlü bir yapılanma ve daha güçlü bir kadro ile yürüyoruz. 23 yılda yaşadığımız deneyimler ışığında size ve ilimize verdiğimiz hizmet kervanımız daha bilinçli ve güçlenerek, bünyemiz içinde yapılacak çalışmalarla devam edecek.

Amacımız ve hedefimiz, problemlerini gündeme taşıyacağımız Elazığ’ın ve Elazığlıların dertlerine çözüm getirmek. İddiamız, bu yolda taviz vermeden ve kararlı adımlarla yürüyecek olmamızdır. İlimizin gelişmesi, kalkınması yolunda doğru bildiğimiz her çalışmayı yapacağız. İlin problemlerine çözüm getirilmesi için üzerimize düşeni gerçekleştireceğiz. İlin yöneticileri ile sürekli diyalog içinde olacak, eksiklerini eleştirecek güzelliklerini kamuoyu ile paylaşacağız.

Biz birlikte olduğumuz sürece daha iyi olacağız. Elazığ’ın ve Elazığlıların sahiplenmesi bizim gururumuz olacaktır. Sizlere hizmet noktasında eksiklerimiz olacaktır. Bunu da anlayışla karşılamanızı bekliyoruz. Ancak şunun bilinmesini özellikle istiyoruz. Hak yolundan, Elazığ’ın menfaatlerinden, Elazığlıların sesi olmaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğiz.

Biz birlikte Elazığ’ız. Biz birlikte HaberKent’iz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X