Advert

GÖKBUDAK VE TALU ELAZIĞ’A GELİYOR

GÖKBUDAK VE TALU ELAZIĞ’A GELİYOR
GÖKBUDAK VE TALU ELAZIĞ’A GELİYOR İRFAN ARSLAN
Bu içerik 764 kez okundu.

 

Edebiyatçı-yazar hemşerimiz Naşide Gökbudak ile Doğuş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Gönül Talu, "Kariyer ve Tecrübe Paylaşımı" programları kapsamında Elazığ’a gelecek.

Yazar Naşide Gökbudak, 19 Nisan Perşembe günü saat 12.00’de adını taşıyacak olan parkın açılışına katıldıktan sonra bir dizi programlara katılacak. 19 Nisan Perşembe günü Kültür Park Mamurat’ül Aziz Salonu’nda gerçekleşecek kürsübaşı etkinliğine de eşlik edecek olan Gökbudak ile Gönül Talu, 20 Nisan Cuma günü ise 09.30’da Fırat Üniversitesi’nde düzenlenecek söyleşide gençlerle bir arada olacak. Gökbudak ile Talu daha sonra saat 14.30’da Belediye Kültür Merkezi’nde düzenlenecek konferansa katılarak kitaplarını imzalayacak.

Elazığ Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada Kariyer ve Tecrübe Paylaşımı kapsamında edebiyatçı-yazar Naşide Gökbudak ile Doğuş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Gönül Talu’nun Elazığ'a geleceği belirtilerek, düzenlenecek programlara tüm hemşerilerimizin davetli olduğu ifade edildi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X