Advert

BAŞSAVCI KORKMAZ’DAN ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

BAŞSAVCI KORKMAZ’DAN ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ
BAŞSAVCI KORKMAZ’DAN ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 377 kez okundu.

Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan’ı  makamında ziyaret ederek başarı temennisinde bulundu. Başkan Arslan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Elazığ’a hep birlikte hizmet edeceklerini söyledi.

Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Korkmaz, Başkan Arslan ve Elazığ TSO tüm yönetim organlarına seçilenlere başarılar dileyerek, “Sayın Başkanım, Merkez Seçim Kurulu gözetiminde Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası organ seçimleri tamamlanmış ve yeni yönetim belirlenmiştir. Ben öncelikle tüm ekibinize ve size yeni dönemde başarılar diliyorum. Seçimler Elazığ iş dünyasına yakışır bir olgunlukta yapılmıştır. İnşallah bu yeni dönemde var olan güzel işbirliği ve iletişimimiz devam edecek ve hep birlikte bu güzel şehre hizmet vermeye gayret edeceğiz” dedi.

Elazığ TSO Meclis Başkanı Ahmet Yaşar ile Elazığ TSO Meclis ve Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Cumhuriyet Başsavcısı Korkmaz’ı makamında ağırlaya Elazığ TSO Başkanı Arslan, seçim sürecinde Merkez Seçim Kurulu ve Emniyet Teşkilatı'nın duyarlı, tarafsız ve şeffaf tutum gösterdiğini ve seçimlerin Elazığ iş dünyasına yakışır bir olgunlukta gerçekleştiğini söyledi. Arslan, “Seçim sürecinde yaklaşık iki aylık bir süre içerisinde yasa gereğince Merkez Seçim Kurulu gözetiminde süreç yürütüldü. Ben şahsınızda tüm Adliye personeline teşekkür ediyorum. Nazik ziyaretiniz için şahsım ve tüm arkadaşlarımız adına teşekkür ediyorum. İnşallah yeni dönemde ilimize ve halkımıza hep birlikte en iyi hizmeti vermenin gayretinde olacağız” şeklinde konuştu. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞSPOR YÖNETİMİNDEN DEVAM KARARI!
ELAZIĞSPOR YÖNETİMİNDEN DEVAM KARARI!
Elazığsporlu futbolcular basın toplantısı düzenledi: Sahipsizlik bizi yordu
Elazığsporlu futbolcular basın toplantısı düzenledi: Sahipsizlik bizi yordu