Advert

CANGÜL, BEYAZAY DERNEĞİ’Nİ KABUL ETTİ

CANGÜL, BEYAZAY DERNEĞİ’Nİ KABUL ETTİ
CANGÜL, BEYAZAY DERNEĞİ’Nİ KABUL ETTİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 816 kez okundu.

Türkiye Beyazay Derneği üyeleri, Emniyet Müdürlüğü’nün 173. yaşını kutladı. Emniyet Müdürü Doğan Cangül, ziyarette yer alan iki engelli çocukla özel ilgilendi.

Emniyet Müdürlüğü’nün 173’üncü yıldönümü nedeniyle Türkiye Beyazay Derneği üyelerini kabul eden Emniyet Müdürü Cangül, aldığı hediyeleri karşılıksız bırakmadı. Özel çocuklara özel ilgi gösteren Cangül, ziyaretin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Cangül yaptığı açıklamada, “Bu günler vesilesi bizi sık sık bir araya getiriyor. Tekrar dernek yöneticilerine, ilgililerine ve çocuklarımıza emek veren herkese teşekkür ediyorum. 10 Nisan Polis Günümüz kutlu olsun” diye konuştu.

 

“ENGELLİLERİMİZİN SÜREKLİ YANINDA OLDULAR”

 

Türkiye Beyazay Derneği Elazığ Şube Başkanı Naci Demirpolat da, Emniyetin 7/24 görev başında olduğunu anımsatarak, hep desteklerini hissettiklerini kaydetti. Demirpolat yaptığı konuşmada, “İl Emniyet Müdürümüz daha öncesinde Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde olup Türkiye Beyazay Derneği Elazığ Şubesi tarafından yürütülen 'Açmak İçin Hareket' projesine özel harekat şubesine iştirak ederek bizlere büyük katkı ve destekte bulundurlar. Bu nedenle hem Polis Haftası'nı kutlamak amacıyla hem de teşekkür ziyaretimizi gerçekleştirdik. Engellilerimizin sürekli yanında oldular. İlimizin güvenliği ve huzuru için sürekli çalışıyorlar. Buradan tüm polis teşkilatına, görevi başında bulunan tüm emniyet mensuplarına huzurlu ve mutlu şekilde bu haftayı değerlendirmelerini diliyoruz. Geçmişten bugüne de gelen bütün polis şehitlerimizi rahmetle yad ediyoruz” dedi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN DÖNMEZ'İN ELAZIĞ PROGRAMI İPTAL...
BAKAN DÖNMEZ'İN ELAZIĞ PROGRAMI İPTAL...