Advert

MÜFTÜ YUSUF SARIKAYA'DAN KANDİL MESAJI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
MÜFTÜ YUSUF SARIKAYA'DAN KANDİL MESAJI
MÜFTÜ YUSUF SARIKAYA'DAN KANDİL MESAJI İRFAN ARSLAN
Bu içerik 534 kez okundu.

Elazığ Müftüsü Yusuf Sarıkaya, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İl Müftüsü Sarıkaya, tüm İslam âleminin Miraç Kandili'ni kutladığı mesajında şunları kaydetti: “Rahmet Peygamberi (s.a.v.) ‘nin mübarek ayak izleri dokunduğu Hz. Ömer (r.a.) ile özgürlüğüne kavuşan, Selahaddin’i Eyyubi ile zalimlerin elinden kurtulan nice mimarların, hattatların inci gibi eserlerle süslediği Devlet Ebed Müddet Osmanlı ecdadımızın gözü gibi koruduğu, Cennet Mekanı Sultan II. Abdulhamid’in kurtlar sofrasında canı pahasına savunduğu mübarek Kudüs ve Mescid-i Aksa tüm Müslümanların izzet ve namusudur.

Haçlıların ve Siyonistlerin eli kanlı maşası İsrail’in işgali altında inleyen mazlum ve mağdur Filistinli Müslümanların yaşadığı kutsal topraklar işgal altında inlerken idrak ettiğimiz Miraç Kandilimizin hepimizin dirilişine ve uyanışına vesile olması niyazımla birlik ve beraberliğimizin devamını diler tüm şehitlerimizi rahmetle yad eder, gazilerimize sıhhat ve afiyetler temenni ederim.” 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
3 puan Cenk'in golü ile geldi
3 puan Cenk'in golü ile geldi