Advert

"DELİ BAYRAM" TİYATRO OYUNU 14 NİSAN'DA

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İRFAN ARSLAN
Bu içerik 454 kez okundu.

75. Yıl Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan “Deli Bayram” adlı tiyatro oyunu 14 Nisan Cumartesi günü saat 14:00 ve 19:30’da Belediye Kültür Merkezi’nde sahnelenecek.

75. Yıl Anadolu Lisesi, iki perdelik “Deli Bayram” tiyatrosunu hazırladı. 14 Nisan'da saat 14:00 ve 19:30’da Belediye Kültür Merkezi’nde sahnelenecek oyun için hazırlıklar devam ediyor.

75. Yıl Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Mehmet Yerebasan, “Biz 75. Yıl Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri, Mehmet Zülfü Bulut hocamızın önderliğinde Deli Bayram adlı bir tiyatro oyunu hazırladık. 14 Nisan Cumartesi günün saat 14’de ve 19:30’da Belediye Kültür Merkezi'ndeyiz. Tüm halkımızı bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Okuldaki sosyal aktiviteler hakkında bilgiler veren Okul Müdürü Gülhan Acar, “Okulumuzda eğitim öğretim faaliyetlerini başarıyı arttırmak amaçlı en üst seviyede gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanı sıra farklı yeteneklere sahip olan öğrencilerimizin bu yeteneklerini icra etme imkanlarını da sunmaktayız. Bunlardan biri bizim okulumuzun oluşturduğu müzik korosu. Bunun dışında halk oyunları ekibimizin oluşturduğu halk oyunları ekibimiz. Bir diğeri de tiyatro ekibimiz” ifadelerini kullandı. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DENİZLİ'DEKİ DEPREME İLİŞKİN AFAD'DAN AÇIKLAMA
DENİZLİ'DEKİ DEPREME İLİŞKİN AFAD'DAN AÇIKLAMA
AK PARTİLİ YILMAZ: TABULAR YIKILDI, ESKİ KALIPLAR GERİDE BIRAKILDI
AK PARTİLİ YILMAZ: TABULAR YIKILDI, ESKİ KALIPLAR GERİDE BIRAKILDI