Advert

PROJESİ ONAYLANAN YATIRIMCILARA YÖNELİK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
PROJESİ ONAYLANAN YATIRIMCILARA YÖNELİK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
PROJESİ ONAYLANAN YATIRIMCILARA YÖNELİK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI İRFAN ARSLAN
Bu içerik 339 kez okundu.

Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında “Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi” hakkında bakanlık tarafından projesi onaylanan 12. Etap yatırımcılarına yönelik Elazığ Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü toplantı salonunda bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Toplantıya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Vekili Vedat Ergün, Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Mehmet Ateş, teknik personel, 56 proje sahibi ve danışmanlar katıldı.

İl Müdür Vekili Ergün yaptığı konuşmada, 12. Etap kapsamında yapılacak bu yatırımların Elazığ ekonomisine ve istihdamına önemli katkıda bulunacağını belirterek, onaylanan 56 projenin gerçekleşmesi halinde yatırımcılara 35.266.011,00 TL yatırıma karşılık 12.846.045,00 TL hibe ödemesi yapılacağını belirterek, katılımcılardan yatırımlarını arttırarak devam ettirmelerini istedi.

Toplantının devamında, 13.09.2017 tarih ve 30179 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi programı çerçevesinde Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi Tebliği (2017/22) kapsamında başvurusu bakanlıkça onaylanan 56 yatırımcıya proje uygulamalarında bundan sonra yapması gereken iş ve işlemler, sözleşme dönemi, yer tespiti dönemi, satın alma dönemi ve ödeme dönemlerinde dikkat etmeleri gereken konular hakkında bilgi verildi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DENİZLİ'DEKİ DEPREME İLİŞKİN AFAD'DAN AÇIKLAMA
DENİZLİ'DEKİ DEPREME İLİŞKİN AFAD'DAN AÇIKLAMA
AK PARTİLİ YILMAZ: TABULAR YIKILDI, ESKİ KALIPLAR GERİDE BIRAKILDI
AK PARTİLİ YILMAZ: TABULAR YIKILDI, ESKİ KALIPLAR GERİDE BIRAKILDI