Advert

KAZIM KARABEKİR İLKOKULU’NDA KÜTÜPHANE AÇILDI

KAZIM KARABEKİR İLKOKULU’NDA KÜTÜPHANE AÇILDI
KAZIM KARABEKİR İLKOKULU’NDA KÜTÜPHANE AÇILDI İRFAN ARSLAN
Bu içerik 447 kez okundu.

Kazım Karabekir İlkokulu tarafından “Elazığ Her Yerde Okuyor” kampanyası kapsamında oluşturulan kütüphanenin açılışı Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk tarafından gerçekleştirildi.

Müdür Gürtürk’ün kurdelesini keserek öğrencilerin hizmetine açtığı kütüphanenin dizaynı ve donanımı diğer okullara da örnek olacak şekilde okul yönetimi tarafından düzenlendi.

Gürtürk, kütüphane açılışında yaptığı açıklamada, “Öncelikle böyle güzel bir kütüphaneyi okulumuza ve öğrencilerimize kazandırdıkları için tüm idarecilerimizi ve öğretmenlerimizi kutluyorum. Gerçekten örnek alınacak güzel bir kütüphane olmuş. Çocuklarımızı kitapla buluşturmak, onlara okuma kültürünü aşılamak amacıyla başlatmış olduğumuz 'Elazığ Her Yerde Okuyor' kampanyamızdan sonra okullarımızda bu tip kütüphaneler giderek artmaya başladı ve bizler de fırsat buldukça hepsinin açılışında bulunmaya gayret gösteriyoruz. Ben bir kez daha emeği geçenlere teşekkür ediyor, bu güzel kütüphanenin okulumuza ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Gürtürk, kütüphane açılışının hemen ardından öğrencilere kitap dağıtarak, okuma etkinliğine eşlik etti. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X