Advert

ALPAY, MUHTARLAR DAYANIŞMA DERNEĞİ'Nİ ZİYARET ETTİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ALPAY, MUHTARLAR DAYANIŞMA DERNEĞİ'Nİ ZİYARET ETTİ
ALPAY, MUHTARLAR DAYANIŞMA DERNEĞİ'Nİ ZİYARET ETTİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 355 kez okundu.

Elazığ Muhtarlar Dayanışma Derneği'ni ziyaret eden Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, “Biz milletvekili iken de çok iyi çalışmalar yaptık. Bakan yardımcısı olarak da çok iyi çalışmalar yaptık, yapıyoruz” dedi.

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, Elazığ Muhtarlar Dayanışma Derneği’nde düzenlenen toplantıya katıldı. Programda Muhtarlar Dayanışma Derneği Başkanı Murat Gülbasan, köy ve mahalle muhtarları da yer aldı.

Milletvekili olduğu dönemde Elazığ’da çok iyi çalışmalar yaptığını belirten Şuay Alpay, “Her zaman söylüyoruz, muhtarlar bu toplumun değer taşı. Sorunlar varsa siz sorunlarla yüzleşiyorsunuz. İşin ağır kısmını siz çekiyorsunuz. Allah sizden razı olsun. Bizim için kıymetlisiniz. Biz biraz siyaset tarafı olan biraz devlet görevi olan bir görev icra ediyoruz. Ama biz Milletvekili iken de çok rahat çalıştık. Çok iyi çalışmalar yaptık. Bakan yardımcısı olarak da çok iyi çalışmalar yaptık yapıyoruz. İnşallah daha iyisi de olacak. Allah sizden razı olsun” ifadelerini kullandı.

 

“DÜNYADA BÖYLE BİR UYGULAMA YOK”

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın muhtarlara olan ilgisine dikkat çeken Alpay, “Sayın Cumhurbaşkanımız sizinle sürekli bir araya geliyor. Dünyada böyle bir örnek, böyle bir uygulama yok bildiğim kadarıyla. Doğrudan işin ve icranın başındaki arkadaşlarla bir araya gelmek gerçekten çok özel bir işti. Bu Sayın Cumhurbaşkanımızın fikri ve projesi. Çok büyük faydaları oldu. İnşallah hep birlikte gönül gönüle elimizden gelen en iyisini yaparak yola devam edeceğiz. Rabbim bu milletin yolunu ve bahtını açık etsin. Herkes kendi görev alanında işini iyi yaparsa işler iyi gider” dedi.

 

GÜLBASAN: SÜREKLİ YANIMIZDA OLUYORSUNUZ

 

Muhtarlar Derneği Başkanı Gülbasan ise, "Sizlerin de bahsettiğiniz gibi siz milletvekilliyken de gerçekten çok güzel çalışmalar yaptınız. Bakan Yardımcısı olduktan sonra da telefonla ne zaman açsak aynı anda bize cevap veriyorsunuz. Biz sizi abimiz olarak Ankara’da başımız sıkıştığı dakikada, çözemediğimiz işler olduğu zaman sizi arıyoruz ve sizde bize yardımcı oluyorsunuz. Sizi daha iyi yerlerde görmek istiyoruz. Bir Elazığlı olarak bizlerin sürekli yanımızda oluyorsunuz. Başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
3 puan Cenk'in golü ile geldi
3 puan Cenk'in golü ile geldi