Advert

AKYÜZ, PARTİLİLERİYLE BULUŞTU

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
AKYÜZ, PARTİLİLERİYLE BULUŞTU
AKYÜZ, PARTİLİLERİYLE BULUŞTU İRFAN ARSLAN
Bu içerik 453 kez okundu.

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Salih Akyüz Elazığ’a gelerek partilileri ile buluştu.

Saadet Partisi İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu, “Türkiye zor zamanlardan geçiyor” diyerek, “Biz bunun farkındayız. Bunu da biliyoruz. Ancak karanlığa küfretmektense karanlığa bir mum yakmak icap ediyor. Biz Saadet Partisi olarak milletimizin hissiyatına inşallah tercümanlık yapacağız. Geçmişte milletimiz bizi biliyor. Milletimiz Milli Görüş'e yabancı değildir. Saadet Partisi'ne yabancı değildir. Milletimiz inşallah bu kötü gidişatta Saadet Partisi'ni iktidara getirerek dur diyecek. Türkiye’nin bu kötü gidişatını geçmişte olduğu gibi bunu düzeltmeye kararlıyız ve hazırız. Ancak milletimizin de bize görev vermesi gerekiyor. İnanıyorum ki bu 16 yıllık iktidar sonucunda milletimiz bu işi daha da iyi fark etti. Bundan sonra inşallah Saadet Partisi'ni iktidara taşıyacaktır” dedi.

 

“EĞİTİM DE YOK, SİSTEM DE YOK”

 

Gençlere seslenen Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Salih Akyüz ise hem eğitim sistemine hem de sağlık sektörüne değindi. Akyüz yaptığı konuşmada, şöyle dedi: “Ben eğitimciyim. Eğitimde maalesef şu anda 35 tane OECD üyesi arasında sondan ikinci durumdayız. Nasıl bu hale geliyoruz? Her bakan değişimiyle birlikte sistem de değişiyor. Nasrettin hocanın fıkrasındaki misali bağlamadaki o noktayı bulamadık. Hala arıyoruz. Bulabilmiş değiliz. Eğitim sistemi açısından şunu tespit etmek lazım. Eğitim sisteminde bizim iki şeye ihtiyacımız var. Bir eğitime, iki sisteme. Eğitim de yok, sistem de yok. Eğitim sisteminden, politikalarından anladığımız tek şey beton. Sağlıkta da yapılan şey aynı değil mi? İlaç firması bir hastane inşaatına sponsor olur mu? İlaç firması hastane inşaatına sponsor oluyor. O kadar komik sahneler yaşıyoruz ki, hastanede de, sağlık politikasında da anladığımız şey yine kronoloji tutmak. Hastane sayımız 3’tü, hastane sayımız 5 oldu.” 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DENİZLİ'DEKİ DEPREME İLİŞKİN AFAD'DAN AÇIKLAMA
DENİZLİ'DEKİ DEPREME İLİŞKİN AFAD'DAN AÇIKLAMA
AK PARTİLİ YILMAZ: TABULAR YIKILDI, ESKİ KALIPLAR GERİDE BIRAKILDI
AK PARTİLİ YILMAZ: TABULAR YIKILDI, ESKİ KALIPLAR GERİDE BIRAKILDI