Advert

MARED'DEN ANLAMLI DAVRANIŞ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
MARED'DEN ANLAMLI DAVRANIŞ
MARED'DEN ANLAMLI DAVRANIŞ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 440 kez okundu.

Neslihan ÇARIKÇI

Marmara Elazığlılar Derneği anlamlı bir çalışmaya imza attı, 4 okula perde yardımında bulundu.

Elazığ’daki okullara sosyal sorumluluk projesi kapsamında birçok yardımda bulunan Marmara Elazığlılar Derneği yine 4 okula perde yardımında bulundu.

 

“MARED, GECESİNİ GÜNDÜZÜNE KATAN BİR DERNEK”

 

Halk Eğitim Müdürü Kazım Atıcı, MARED’in önemine değindi. Atıcı yaptığı konuşmada, “Bu derneğimiz sosyal sorumluluk projelerinde büyük faaliyet gösteren bir dernek. Her zaman ilimizdeki okullarımızın ihtiyaçlarını karşılayan, her telefon açtığımızda ihtiyaçlarımızı söylediğimizde gecesini gündüzüne katan, emek sarf eden bir başkanımız. Marmara Dernek Başkanımız Sayın Mahmut Kahraman’a, dernek yönetimine ve il temsilcisine teşekkür ediyorum” dedi.

Şehit Musa Yılmaz İlkokulu Müdürü Mustafa Demirbağ da, “MARED sadece bizi değil diğer okullarımızı da unutmamıştır” diyerek, “Marmara Elazığlılar Derneği bize yardımda bulunmuştu. Mahmut beye çok teşekkür ediyoruz. O zaman kendisinden perde talebimiz olmuştu. Bugün de bizi unutmadığını gösterdi” ifadelerini kullandı.

İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk ise, 4 okula perde yardımında bulunan MARED’e katkılarından dolayı teşekkür etti. Gürtürk, “Bugün Marmara Elazığlılar Derneği ilimizde bulunan 4 okulumuza yüklü miktarda perde yardımında bulunmuşlar. Ben Marmara Elazığlılar Derneği İstanbul Şubesi'ne, Mahmut Kahraman'a ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Daha önce de belirli zamanlarda ilimizde bulunan okullarımıza, 'Elazığ Her Yerde Okuyor' kampanyası kapsamında kitaplar, ders araç gereçleri, kırtasiye yardımları ve diğer yardımlarda devamlı bizim yanımızda olmuşlardır” diye konuştu.    

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
3 puan Cenk'in golü ile geldi
3 puan Cenk'in golü ile geldi