Advert

KAMPANYAYA BİR DESTEK DAHA GELDİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
KAMPANYAYA BİR DESTEK DAHA GELDİ
KAMPANYAYA BİR DESTEK DAHA GELDİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 373 kez okundu.

“Elazığ Her Yerde Okuyor” kampanyasına bir destek de Genç Memur-Sen ve Fırat Üniversitesi ADEM Öğrenci Topluluğu'ndan geldi, kampanyaya 750 adet kitapla destek olundu.

“Elazığ Her Yerde Okuyor” kampanyasına Genç Memur-Sen ve Fırat Üniversitesi ADEM Öğrenci Topluluğu'ndan destek geldi. Genç Memur-Sen ve FÜ Adem Öğrenci Topluluğu, 750 adet kitabı İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk’e teslim etti.

Genç Memur-Sen Şube Başkanı Saim Çolak, “Elazığ Genç Memur-Sen İl Temsilciliği olarak ve Fırat ADEM öğrenci topluluğu olarak bugün 750 kitabı 'Elazığ Her Yerde Okuyor' kampanyasına destek vermek için burada bulunuyoruz. Müdürümüzün nezdinde teslim edeceğiz 750 kitabı. Elazığ Genç Memur-Sen ve Fırat ADEM öğrenci topluluğu her ay düzenlediği kitap meclislerini ve kitap kritiklerini yapmaktayız. Bugüne kadar ilimizde 9 tane kütüphane kurduk, hepsini de farklı temalarla kurduk. 1453 ruhuyla kitap, 7 güzel adam kütüphanesi, Mehmet Akif İnan Kütüphanesi ve bugün de inşallah bu seneki çalışmamızı 'Elazığ Her Yerde Okuyor' kampanyasına bağışlayacağız” ifadelerini kullandı.

 

“OKUMADIĞIMIZ GÜN KARANLIKTAYIZ”

 

Fırat Üniversitesi ADEM Öğrenci Topluluğu Başkanı Gökhan Gök ise, “Üniversitede yaptığımız kampanyaya katkıda bulunan arkadaşlara, yönetimimizin hepsine teşekkür ederim. Okumadığımız gün karanlıktayız ve bunun farkına vardığımızda aydınlık geleceğe doğru kapı aralamış olacağız. İnşallah bu tür kampanyalara ilimizde ve ülkemizde çokça rastlarız” şeklinde konuştu.

Desteklerinden dolayı Genç Memur-Sen ve ADEM Öğrenci Topluluğu’na teşekkür eden Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, “Gerçekten genç yaşlarına rağmen böyle kitap okumaları hem de okuyacak olan diğer kardeşlerine bu şekilde yüklü miktarda kitap bağışlamaları bizi ziyadesiyle memnun etti. Önemli olan bu dertle dertlenmeleri Elazığ’da bir kampanya başlattık. Bunlarda bu işe gönül vermişler, zaman ayırmışlar, fedakarca katkı sundular. Ben bu konuda Memur-Sen Elazığ İl Başkanımıza, Genç Memur-Sen İl Başkanımıza, ADEM Topluluğu Başkanımıza ve ekibine, öğrencilerimize gerçekten çok teşekkür ediyorum. Miraç Gecemizde hayırlı olmasını diliyorum ve bu yardımlarını hem kendileri okusunlar, hem de okudukları kitabı tekrar bizim öğrencilerimize bağışlarlarsa hem ikinci bir külfet olmaz hem de kitaplarımız en güzel şekilde değerlenmiş olur” dedi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ