Advert

ÖZTÜRK, YURTBAŞI BELDESİNİ ZİYARET ETTİ

ÖZTÜRK, YURTBAŞI BELDESİNİ ZİYARET ETTİ
ÖZTÜRK, YURTBAŞI BELDESİNİ ZİYARET ETTİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 474 kez okundu.

AK Parti Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk ve beraberindekiler soluğu Yurtbaşı beldesinde aldı. Öztürk, Yurtbaşı beldesini ziyaret ederek, vatandaşla tokalaştı, dua almayı ihmal etmedi. Esnafla bir araya gelen Öztürk, sorunları dinledi.

AK Parti Yurtbaşı Teşkilat Başkanı İsmail Serim, Milletvekili Öztürk’ün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Milletvekilimiz, beldemizi ziyaret ettiler. Milletvekilimiz, beldemizin sorunlarıyla ilgileniyor. Belediye başkanıma ve bizlere yardımcı oluyor. Kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz ise, “Sayın vekilimize çok teşekkür ediyoruz. Bizi ziyarette bulundu. Meclis üyelerine, arkadaşlara, teşkilattan gelen bütün arkadaşlara, beldemizden gelen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Hizmetleri rahmetli başkanımızın bıraktığı yerden Allah’ın izniyle en iyi şekilde devam ettireceğiz. Elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.

Milletvekili Öztürk de, “Bugünkü programımızın amacı, Rahmetli Mustafa Ergin kardeşimizin vefatı dolayısıyla meclis üyeleri tarafından seçilen Yasin Yılmaz, kardeşimizi ziyaret etmek. Allah rahmet eylesin. Mustafa iline, beldesine çok hizmet eden, emeği geçen bir insandı. Üzüntümüz var ama elden bir şey gelmiyor. Duadan başka yapacağımız bir şey yok. Ben inanıyorum ki Mustafa kardeşimizin bıraktığı yerden yeni belediye başkanımız inşallah beldesine hayırlı hizmetler yapacak. Biz milletvekili olarak, AK Parti teşkilatı olarak her zaman Yasin Yılmaz kardeşimize destek olacağız. Destek olmak da mecburiyetindeyiz. Biz siyasetçiler olarak hizmetlerin devamından yanayız. İnsanlar fanidir. Gelip geçer. Biz de belki yarın fani oluruz ama önemli olan hizmetlerin Elazığ’da da, ülkemizde de, Yurtbaşı’nda da devam etmesidir” dedi.

 

“2019 SEÇİMLERİ, TÜRKİYE’NİN KIRILMA NOKTASI OLACAK”

 

Öztürk, 2019 seçimlerine de değinerek, “2019 seçimleri ülkemiz, şehrimiz, beldemiz için çok önemli. Türkiye’nin kırılma noktası olacak. Ben inanıyorum ki halkımız bize güvendiği müddetçe, bize destek verdiği müddetçe biz her zaman başarılı oluruz. Çünkü 11 seçimdir biz Türkiye’de rekor kırmışız. Dünya ülkelerinde 11 seçimde üst üste seçim kazanacaksın ve her seçiminde de başarılı olarak oyunu artırarak devam edeceksin. Hiçbir partiye nasip olmadı. Cumhuriyet tarihinden bugüne kadar böyle bir hükümet de görülmedi. Biz sadece 50, 60 arasında rahmetli Menderes’e nasip olmuştu ama biz o rekoru da kırdık. Aşağı yukarı 16 senedir bu hizmeti devam ettiriyoruz. İnşallah bundan sonra da birlikteliğimizle, çalışmalarımızla Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde bu parti, bu dava devam edecek. Önemli olan bu davaya inananlarla devam etmek. Ben inanıyorum ki 2019 mahalli seçimleri bizim için çok önemli. Amacımız, öncelikle 2019’daki mahalli seçimlerde başarıyla çıkmak 6 ay sonra yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi ve milletvekili seçimleriyle aynı başarıyı yakalamak” dedi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X