Advert

GÜL: MADDİ GELİRİ İNSANLARIN HAYRINA SUNACAĞIM

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
GÜL: MADDİ GELİRİ İNSANLARIN HAYRINA SUNACAĞIM
GÜL: MADDİ GELİRİ İNSANLARIN HAYRINA SUNACAĞIM İRFAN ARSLAN
Bu içerik 602 kez okundu.

Asiye Gül’ün kaleme aldığı Kuran’ın ve tasavvufun ilme verdiği önem ve Kuran’da İlm-i ledün adlı kitabın tanıtımı yapıldı.

Kitabın hazırlık almasıyla birlikte 3 yılda tamamladığını ifade eden Asiye Gül, amacının toplumun okuma eksikliğinin giderilmesi ve anne ile babaların çocuklarının eğitimine katkı sunmak olduğunu söyleyerek, “0-6 yaş dönem çocukların eğitiminde çok önemli bir dönemdir. Bu dönemde nasıl bir eğitim verilecek bunlara kendi tecrübelerim ve öğrendiklerimle anlatmaya çalıştım. Yine toplumun düzelmesi için Allah’ın emri olduğu okumanın ibadet olduğu için yapılması gerektiğini burada ayet ve hadisler ile ispat etmeye çalıştım. Allah insanları yaratmış sonra da insanların her iki dünya mutluluğu için ne gerekir bunları peygamber efendimiz ve kuranı kerim aracılığı ile bildirmiştir. Ama bizim toplumumuz Kur'an-ı Kerim'i ilmi ve hiçbir kitabı okuma sevdalısı olmadığı için ne yazık ki bunlardan bihaber” ifadelerini kullandı.

Gül, kitabın geliriyle ihtiyaç sahibi insanlara yardım etmek istediğini belirterek, “Maddi gelirini de insanların hayrına sunacağım. Yani durumu iyi olmayan insanlara harcayacağım. Bunu ölümümden öncede sonrada devam ettireceğim inşallah. Bu da çocuklarıma vasiyetimdir. İnşallah amacına ulaşır bu kitap her anlamda maddi manevi” diye kaydetti. Kuran’ın ve tasavvufun ilme verdiği önem ve Kuran’da İlm-i ledün adlı eseri tanıtan kitapevi yetkilileri de anne babalara hitap eden bir kitap olduğunu belirterek, herkeste olması gerektiğini ifade ettiler. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
3 puan Cenk'in golü ile geldi
3 puan Cenk'in golü ile geldi