Advert

BURAK SOYLU, PLATFORM YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
BURAK SOYLU, PLATFORM YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ
BURAK SOYLU, PLATFORM YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 786 kez okundu.

Türkiye ve dünyanın birçok noktasına yayınlarını ulaştıran 27 medya kuruluşunun yer aldığı "Türkiye Yerel Medya Platformu" Yönetim Kurulu üyeleri belirlendi. Platformun yönetim kurulu üyeliğine, Kanal 23 Televizyonu ve Doruk Medya Yönetim Kurulu Başkanı Av. Burak Soylu da seçildi.

Kanal 23 Televizyonu ve Doruk Medya Yönetim Kurulu Başkanı Av. Burak Soylu, Türkiye Yerel Medya Platformu yönetim kurulu üyeliğine seçildi. İstanbul’da düzenlenen toplantıda Final Dergisi Dershaneleri Yönetim Kurulu Başkanı ve Kanal 23 televizyonunun önceki sahibi İbrahim Taşel de hazır bulundu. 27 televizyonun yer aldığı Türkiye Yerel Medya Platformu yönetim kurulu üyeliğine, Kanal 23 Televizyonu ve Doruk Medya Yönetim Kurulu Başkanı Av. Burak Soylu da seçildi. 42 dünya ülkesinde milyonlarca televizyon izleyicisine aralarında Elazığ Kanal 23 televizyonunun da  bulunduğu 27 televizyon kanalının yayınlarını, gelişmiş teknoloji ile kablolu olarak ulaştıracak olan, Power Türk Türk Sat 4/A bandında bulunan medya kuruluşlarının sahiplerinin katıldığı toplantıda, Türkiye Medya Platformu yönetim kurulu üyeliklerine oy birliği ile seçilen yönetim kurulu üyelerinin isimleri şöyle: Burak Soylu (Kanal 23 – Elazığ), Tayyar Türkeş (Bursa Tv- Bursa), Şahin Turgun (Kanal 41 – Kocaeli), Bayram İlhan Yalçın (Tv 26 – Eskişehir).

Doruk Medya Yönetim Kurulu Başkanı Soylu, İstanbul’da gerçekleştirilen toplantı sonrası yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: "Öncelikle bu önemli toplantıda bizleri yalnız bırakmayan ve toplantımızı onurlandıran, desteğini her zaman yakından hissettiğimiz, Doruk Medya Grubu kurucusu Ve Onursal Başkanımız Sayın İbrahim Taşel'e sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum. Kendisi bizim her zaman akıl danışacağımız ve şehrimizin yetiştirdiği marka isimlerden biridir. İbrahim Taşel’in bizlere verdiği destek ve toplantımızı onurlandırmasından dolayı şahsım ve tüm yönetim kurulu üyelerimiz, tüm medya kuruluşu temsilcileri adına kendisine bir kere daha teşekkür ediyorum. TÜRK-SAT 4/A bandından yayın yapan ve ülkemizin saygın televizyon kanallarının bulunduğu Türkiye Yerel Medya Platformu'nun yönetim kurulu üyeliğine seçilmiş olmam gerek şehrimiz ve gerekse yerel medyamızın sorunlarını dile getirme ve en üst düzeyde çözüm yolları arama noktasında çok değerli ve önemlidir. Şahsıma ve diğer yönetim kurulu üyelerimize büyük bir sorumluluk yüklenmiştir. Bu bağlamda yapacağımız çalışmalarda öncelikli amacımız, Türkiye’de yayıncılık alanında yapılacak iyileştirmeler ve yerel televizyonculuğun standartlarını yükseltme öncelikli  olacaktır.” 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DENİZLİ'DEKİ DEPREME İLİŞKİN AFAD'DAN AÇIKLAMA
DENİZLİ'DEKİ DEPREME İLİŞKİN AFAD'DAN AÇIKLAMA
AK PARTİLİ YILMAZ: TABULAR YIKILDI, ESKİ KALIPLAR GERİDE BIRAKILDI
AK PARTİLİ YILMAZ: TABULAR YIKILDI, ESKİ KALIPLAR GERİDE BIRAKILDI