Advert

12. DOĞU VE GÜNEYDOĞU ANADOLU TARIM TEKNOLOJİLERİ FUARI'NA TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
12. DOĞU VE GÜNEYDOĞU ANADOLU TARIM TEKNOLOJİLERİ FUARI'NA TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ
12. DOĞU VE GÜNEYDOĞU ANADOLU TARIM TEKNOLOJİLERİ FUARI'NA TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 416 kez okundu.

Elazığ İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü teknik personeli ve 35 çiftçi, Malatya 12. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine Hayvancılık ve Gıda Fuarı'nı ziyaret etti.

Tarım ve hayvancılık sektöründeki son gelişme ve yeniliklerin sergilendiği fuarda, Tarımsal mekanizasyon ve teknolojileri, traktör, biçerdöver aksesuarları ve yedek parçaları, tarım makineleri ve yan sanayi, sulama sistemleri ve teknolojileri, toprak ve su araştırma ekipmanları, sera, ilaçlama, ısıtma, soğutma, havalandırma sistemleri, tohum, gübre, çiçekçilik ve bağcılık, sebze-meyvecilik  endüstrisi ve teknolojileri, çim biçme ve bakım ekipmanları, biyolojik mücadele ve depolama, tarımsal araştırma enstitüleri, ekolojik ve organik tarım ürünleri, hayvancılık, teknolojileri ve üretim çiftlikleri, zirai ilaçlar ve ilaçlama makineleri, tarım kredileri, sigorta ve destekler, tarımsal ürün imalat stantları ziyaret edilerek, ürünler hakkında hazırlanan broşür, dergi ve liftler temin edildi. Çiftçilerin ve ilgili teknik elemanların sorularına katılımcı kuruluş ve firma yetkililerince bilgi verildi.

Düzenlenen tarım fuarları tarımdaki yeni gelişmeleri üreticiye sunarak teknolojik ürünler ile kullananlar arasında bir köprü görevi görüyor. Bu amaçlar doğrultusunda Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından organize edilen, bölgenin en büyük fuarlarından biri olan 12. Doğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı çok sayıda yerli ve yabancı firmanın katılımıyla gerçekleştirildi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DENİZLİ'DEKİ DEPREME İLİŞKİN AFAD'DAN AÇIKLAMA
DENİZLİ'DEKİ DEPREME İLİŞKİN AFAD'DAN AÇIKLAMA
AK PARTİLİ YILMAZ: TABULAR YIKILDI, ESKİ KALIPLAR GERİDE BIRAKILDI
AK PARTİLİ YILMAZ: TABULAR YIKILDI, ESKİ KALIPLAR GERİDE BIRAKILDI