Advert

ÖZTÜRK: AMACIMIZ, TALEPLERİ VE SORUNLARI DİNLEMEK

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ÖZTÜRK: AMACIMIZ, TALEPLERİ VE SORUNLARI DİNLEMEK
ÖZTÜRK: AMACIMIZ, TALEPLERİ VE SORUNLARI DİNLEMEK İRFAN ARSLAN
Bu içerik 489 kez okundu.

Seçim bölgesi Elazığ’a hemen her hafta sonu gelerek, toplumun farklı kesimleri ile  bir araya gelen Ak Parti Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk, bu kez 15 Temmuz Demokrasi Meydanı, Kapalı Çarşı ve Abdullahpaşa Pazarı’nda vatandaşlarla buluştu. 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda vatandaşlarla bir araya gelen Öztürk talepleri dinledi. Ayakkabı boyacı esnafı ile de buluşan Öztürk, hem sohbet etti hem de ayakkabısını boyattı. Kapalı Çarşı’da esnafları da ziyaret eden Öztürk, esnafların sorunlarını da dinledi. Ziyaretlerinin son durağında Öztürk, Abdullah Paşa Mahallesi’nde kurulan pazar yerini gezdi, esnaf ile sohbet etti ve alışveriş yaptı.

Milletvekili Öztürk, ziyaretlerle amaçlarının talepleri dinleyerek, vatandaşın ve esnafların sorunlarını ilgili makamlara iletmek olduğunu belirterek, “15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda halkımız ile beraber onları ziyaret ettik. Onların taleplerini, isteklerini dinledik. Amacımız vatandaşımız ile beraber olmak. Vatandaşın talepleri, sıkıntıları nedir bunları bizler ile görüşebilmek. Orda da vatandaş ile bire bir görüştük. Onların taleplerine, isteklerine elimizden geldiği kadar orada cevap verdik. Diğerini de not ettik. Daha sonra sıkıntılarını inşallah halledeceğiz. Abdullahpaşa'daki halk pazarına geldik. Ben zaman zaman halk pazarını ziyaret ediyorum. Burada esnafımızın ciddi manada kendine göre talepleri var. Gerek belediyemizden gerek bizden. Biz de bu talepleri zaten evvelden biliyoruz. Yeniden dinleyerek bu taleplerimizi inşallah belediye başkanlarımıza belediye başkan vekillerimize aktararak pazarcı esnafımızın da sıkıntılarını taleplerini yerine getireceğiz. Biz bu esnaf ziyaretlerimizi devam ettireceğiz” ifadelerini kullandı.

 

“AK PARTİ'YE ÇOK BÜYÜK DESTEK VAR”

 

Partilerine desteğin devam ettiğini kaydeden Öztürk, esnaflara hükümetin desteğinin dün olduğu gibi bugün de devam edeceğini söyleyerek, “Biz bu gün ayrıca Kapalı Çarşı'daki esnafımızı gezdik. Onların da istekleri talepleri neyse bire bir görüştük. Hakikaten Ak Parti'ye çok büyük sempati ve çok büyük destek var. Bunların desteğine, sempatisine layık olmak durumundayız. Çünkü biz milletvekili olarak esnafların taleplerini dinlemek durumundayız. Esnaf bizim için çok önemli. Ekonominin bel kemiği. Esnafa her zaman destek oldu hükümet. Bundan sonra da olacak. Çünkü esnaf hakikaten kendi imkânı ve öz sermayesi ile geciken fazla bir gücü olamayan ama kendi bir iş yeri yapıyor. Bu iş yeri ile ailesini ve kendisini geçindiriyor. Biz de esnaflıktan gelme olduğumuz için biliyoruz. Ama tabi seneden seneye zamandan zamana esnafın talep ve istekleri değişiyor. Biz de hükümet olarak bu talep ve istekleri devlet olarak gereken yardımı yapacağız. Elazığ halkı, esnafı her zaman Ak Parti'ye destek ve yardımcı oldu. Halen daha destek devam ediyor. İnşallah biz de o desteklere layık oluruz” şeklinde konuştu. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜRGÖZE’DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI
GÜRGÖZE’DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet