Advert

DÖNER: AMACIMIZ VATANINA, MİLLETİNE VE BAYRAĞINA BAĞLI GENÇLER YETİŞTİRMEK

Döner, “Özellikle 15 Temmuz sürecinde gençlerimiz canlarını ortaya koydu. Amacımız geleceğimiz olan gençlerimize en iyi hizmeti vererek vatanına, milletine ve bayrağına bağlı gençler yetiştirmektir” dedi.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
DÖNER:  AMACIMIZ VATANINA, MİLLETİNE VE BAYRAĞINA BAĞLI GENÇLER YETİŞTİRMEK
DÖNER:  AMACIMIZ VATANINA, MİLLETİNE VE BAYRAĞINA BAĞLI GENÇLER YETİŞTİRMEK İRFAN ARSLAN
Bu içerik 430 kez okundu.

ELAZIĞ HALKINI SERGİYE DAVET EDEN ELAZIĞ KYK İL MÜDÜRÜ DÖNER:

AMACIMIZ VATANINA, MİLLETİNE VE BAYRAĞINA BAĞLI GENÇLER YETİŞTİRMEK

 

Döner, “Özellikle 15 Temmuz sürecinde gençlerimiz canlarını ortaya koydu. Amacımız geleceğimiz olan gençlerimize en iyi hizmeti vererek vatanına, milletine ve bayrağına bağlı gençler yetiştirmektir” dedi.

 

Neslihan ÇARIKÇI

Elazığ Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü Suphi Döner, Elazığ halkını Elazığ Kredi Yurtlar Kurumu'nda barınan öğrencilerin yaptığı çalışmaların yer alacağı sergiye davet etti.

Elazığ Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü Döner, HaberKent’e yaptığı açıklamalarda, “İlimizde yedi yurdumuzda barınan 8 bin 44 öğrencimizin yıl içerisinde zamanlarını daha verimli olarak geçirmeleri için Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile birlikte bir takım kurslar düzenledik. Bu kursları gençlerimizi günlük hayatlarında farklı uğraşlara yönlendirmek için planladık. Katkılarından dolayı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüze ve bütün çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Gençlerin bu dönem içerisinde düzenlenen kurslarda filografi, ebru, dikiş, nakış, el işleri, rölyef gibi pek çok alanda çalışmalar yaptığını belirten Döner, “Öğrencilerimizin bu çalışmalarını 17 Nisan (bugün) ve 18 Nisan'da (yarın) Park 23 alışveriş merkezinde sergileyeceğiz. Açılışımızı bugün saat 12:00’de yapacağız. Sergimiz iki gün boyunca açık kalacak. 81 ilden ilimizde misafir olan öğrencilerimizin hünerleri sergilenecek. Öğrencilerimizin o çalışmaları yaparken yaşadıkları mutluluk, vatandaşlarımızın sergiye ilgi göstermesi ile daha da katlanacaktır. O nedenle sergimizin açılışına tüm Elazığ halkını davet ediyorum” diye konuştu.

Öğrencilerin “gönüllüler kulübü” kurduğunu aktaran Döner sözlerini şöyle sürdürdü: “Öğrencilerimiz gönüllüler kulübü kurarak zaman zaman ilimizde ve farklı bölgelerde aileleri ve yaşlıları bazen de okulları ziyaret ederek maddi ve manevi anlamda destek oluyorlar. Gençlerimizin çok güzel çalışmaları var. Öğrencilerimizi bu çalışmalarından ve duyarlılıklarından dolayı tebrik ediyorum.

İlimizde yedi yurdumuzda 8 bin 44 öğrencimiz var. Gençlerimize barınma, beslenme, eğitim, burs ve kredi hizmeti veriyoruz. Hizmetin kalitesinin en üst düzeyde olması için Bakanlığımız, Genel Müdürlüğümüz ve bizler elimizden gelen çabayı harcıyoruz. Özellikle 15 Temmuz sürecinde gençlerimiz canlarını ortaya koydu. Amacımız geleceğimiz olan gençlerimize en iyi hizmeti vererek vatanına, milletine ve bayrağına bağlı gençler yetiştirmektir.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
3 puan Cenk'in golü ile geldi
3 puan Cenk'in golü ile geldi