Advert

BELEDİYE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

BELEDİYE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR
BELEDİYE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR İRFAN ARSLAN
Bu içerik 516 kez okundu.

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Başkan Mücahit Yanılmaz’ın talimatları doğrultusunda, merkez ve kırsal mahallelerde yol bakım ve onarım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Havaların ısınmasıyla birlikte yoğun bir çalışma içerisine giren ve çalışmalarını aksatmadan sürdüren Fen İşleri ekipleri halkın yoğun olarak kullandığı yollarda sıkıntı arz eden yerlerde tamir ve bakım çalışmalarını yerine getiriyor. Merkez ve kırsal ayırımı yapılmaksızın sürdürülen yol çalışmalarında bir yandan parke taşı döşeme, sıcak asfalt serimi yaparken diğer yandan da bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor.

Elazığ Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, Karşıyaka, Ataşehir, Kültür, Doğukent mahallelerinde sıcak asfalt serim çalışması, parke yapımı, yol genişleme çalışmaları gibi ihtiyaca yönelik olarak birbirinden farklı çalışmalar gerçekleştirildiği bildirildi.

 

“VATANDAŞLARIMIZIN RAHATI VE GÜVENİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

 

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirterek, “Vatandaşlarımızın daha rahat ve güvenli bir şekilde hayatlarını sürdürmeleri için imkânlarını seferber eden Fen İşleri Müdürlüğümüz birçok alanda düzenlemeler yapıyor. Vatandaşlardan kendi alanı ile ilgili olarak gelen talep ve şikâyetleri de en kısa sürede cevaplayıp çözüme kavuşturan ekiplerimiz, şehrimizin tüm mahallelerinde görev yapıyor” dedi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X