Advert

GÜVENLİK-İŞ, REKLAM İÇİN FENOMEN SEZEROĞLU’NU TERCİH ETTİ

GÜVENLİK-İŞ, REKLAM İÇİN FENOMEN SEZEROĞLU’NU TERCİH ETTİ
GÜVENLİK-İŞ, REKLAM İÇİN FENOMEN SEZEROĞLU’NU TERCİH ETTİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 1145 kez okundu.

Neslihan ÇARIKÇI

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (Güvenlik-İş) Türkiye çapında yayınlanacak reklamları için İsa Sezeroğlu’nu reklam yüzü olarak seçti.

Türk-İş’e bağlı olan Güvenlik-iş sendikası sosyal medyada tanıtım amaçlı kullanılmak üzere reklam çekimlerinde İsa Sezeroğlu’yla çalışmaya karar verdi.

Palu’nun Bozçanak köyünde 4 yıl önce çektiği şelale videosuyla ünlenen İsa Sezeroğlu, ülkemizde yeni çekilen reklamların yeni yüzü olmaya devam ediyor.

Güvenlik-İş Sendikası Elazığ İl Temsilcisi Serkan Polat, HaberKent’e yapmış olduğu açıklamada, “Türkiye genelinde güvenlik alanında 9-10 sendika var. Bu sendikaların içerisinde Güvenlik-İş sendikası olarak en aktif olan sendikayız. Sendika olarak amacımız güvenlik sektöründe çalışan arkadaşlarımızın mağdur edilmesini önlemek ve çalışma koşullarını iyileştirmek. Ülke genelinde 35 bin üye ile en fazla üyesi olan sendikayız. Elazığ’da da aktif bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sosyal medyada sendikamızın tanıtımı için kısa reklam filmleri çekilmesine karar verdik. Genel merkezimiz reklam yüzü olarak da Hemşerimiz İsa Sezeroğlu’nu uygun gördü. İnşallah güzel bir çekim olacak” dedi.

Güvenlik-İş sendikasının kısa reklam filminde İsa Sezeroğluşu cümleleri kullanacak: “Güvenlik-İş Sendikası sayesinde Özel Güvenlik her yerde artık görüyorsunuz, anlatmaya gerek yok... Mükemmel.

-Taşerona verilen kadronun mimarları Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız, Çalışma Bakanımız, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Ömer Çağırıcı, Özel Güvenlik Görevlileri.

-Taşerona kadro isteyen de Güvenlik-İş, KİT'ler için mücadele eden de... Anlatmaya gerek yok...

-Güvenlik işçilerinin en büyük ve en etkili sendikası, ben susuyorum konuşmuyorum... Görüyorsunuz...

-Vay şöyle olmuş böyle olmuş gerek yok, Güvenli İş İçin Güvenlik-İş Sendikası'na üye olun...”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞSPOR YÖNETİMİNDEN DEVAM KARARI!
ELAZIĞSPOR YÖNETİMİNDEN DEVAM KARARI!
Elazığsporlu futbolcular basın toplantısı düzenledi: Sahipsizlik bizi yordu
Elazığsporlu futbolcular basın toplantısı düzenledi: Sahipsizlik bizi yordu