Advert

GENÇLERDEN HAYIR ÇARŞISI’NA ANLAMLI DESTEK

GENÇLERDEN HAYIR ÇARŞISI’NA ANLAMLI DESTEK
GENÇLERDEN HAYIR ÇARŞISI’NA ANLAMLI DESTEK İRFAN ARSLAN
Bu içerik 312 kez okundu.

Elazığ Belediyesi Hayır Çarşısı ihtiyaç sahibi vatandaşlar için umut olmaya devam ediyor.

KADEM Vakfı Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu’nda kalan öğrenciler, Elazığ Belediyesi Hayır Çarşısı’na yaptıkları bağışlarla, umut kervanına katıldılar.

Türkiye’nin dört bir yanından gelerek, Elazığ’da öğrenim gören gençler ihtiyaç fazlası kıyafetlerinin yanı sıra harçlıklarından artırdıklarıyla aldıkları kıyafetleri, iki ay boyunca kendi elleriyle özenle hazırladıkları ve adına Sevgi Kutusu dedikleri kutularda biriktirdiler.

Öğrenciler bugün de hazırladıkları kolileri kendi elleriyle merhamet ve kardeşlik kapısı Hayır Çarşısı aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırdılar.

Yurt Müdiresi Hidayet Bilhan yaptığı açıklamada öğrencilerin duyarlılığına dikkat çekerek, “Yurdumuzda kalan kardeşlerimiz, bu tür sosyal dayanışmaya yönelik çalışmalara son derece hassasiyetle yaklaşıyorlar. Elazığ belediyesi Hayır Çarşısı’nın misyonunu duyduklarında son derece heyecanlandılar. Ve ilk olarak özenle büyük Sevgi Kolileri hazırladılar. Ardından ihtiyaç fazlası kıyafetlerini büyük bir titizlikle kullanıma hazır hale getirdiler. Harçlıklarından artırdıklarıyla özellikle çocuk kıyafetleri aldılar. Hazırladıkları kolileri bugün de ihtiyaç sahibi kardeşlerine ulaştırmak üzere Hayır Çarşısı yetkililerine teslim ettiler. Gençlerimize duyarlılıklarından dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN DÖNMEZ'İN ELAZIĞ PROGRAMI İPTAL...
BAKAN DÖNMEZ'İN ELAZIĞ PROGRAMI İPTAL...