Advert

MHP KADIN KOLLARINDAN SEVGİ EVLERİNE ZİYARET

MHP KADIN KOLLARINDAN SEVGİ EVLERİNE ZİYARET
MHP KADIN KOLLARINDAN SEVGİ EVLERİNE ZİYARET İRFAN ARSLAN
Bu içerik 504 kez okundu.

Neslihan ÇARIKÇI

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Kadın Kolları Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Sevgi Evlerini ziyaret etti.
Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Kadın Kolları Başkanı Sema Tunç ve beraberinde ki heyet Sevgi Evleri hakkında yetkililerle istişarelerde bulundu.

Sevgi Evleri Müdürü Şahabettin Can ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirirken kurum hakkında da bilgilerini paylaştı. Can, “Kurumumuzda 0-18 yaş arası 42 çocuğumuz var. En konforlu ve en güzel şekilde bakılıyorlar. Son yıllarda özellikle sosyal devlet anlayışının üst seviyelere çıkması ile birlikte sevgi evlerindeki çocuklara çok iyi ve kaliteli hizmet veriliyor” dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Kadın Kolları Başkanı Sema Tunç, “MHP Kadın Kolları olarak Sevgi Evlerinde kalan çocuklarımıza zaman ayırmak istedik. Özellikle 23 Nisanın çocuk bayramı olması nedeniyle çocuklarımızla vakit geçirmek ve onlarla 23 Nisanı konuşmak istedik. Burada yetkililer tarafından çok sıcak bir ilgi ile karşılandık, çocuklarımız için ne yapabiliriz, onlarla nasıl verimli bir şekilde zaman geçirebiliriz, onlara bir nebzede olsa aile ortamını nasıl yaşatabiliriz bunu öğrenmek için geldik. Yakın bir zamanda tekrar üyelerimiz ile ziyarette bulunarak en azından iki ayda bir veya ayda bir gelerek onlarla piknik yapmak, karne hediyesi olarak çeşitli hediyeler vermek, onlarla sevgi evleri dışında vakit geçirmek istiyoruz. Tabi ki bunları yaparken buradaki yöneticilerimizle birlikte koordineli bir şekilde program yapalım ki sağlıklı bir proje meydana gelsin. Bizler yöneticilerimizle istişare ederek nasıl faydalı olabiliriz onu görüşmek için bugün buradayız. Bizi misafir ettikleri için Sevgi Evleri Müdürü Şahabettin Can’a tekrar teşekkür ederim" dedi. 
Çocuklarla keyifli vakit geçiren Başkan Tunç ve beraberindeki heyet 23 Nisan hakkında çocuklarla konuşarak sorular sordular.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X