Advert

GÖKBUDAK VE TALU, ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

GÖKBUDAK VE TALU, ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ
GÖKBUDAK VE TALU, ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 319 kez okundu.

Fırat Üniversitesi Rektörlüğü tarafından düzenlenen Kariyer Günleri etkinlikleri kapsamında, yazar Naşide Gökbudak ve Doğuş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Gönül Talu öğrencilerle söyleşi programında bir araya geldi.

Tıp Fakültesi Konferans Salonu'nda düzenlenen söyleşi programına, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halil Hasar, Ankara Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı Başkanı Mehmet Çağlar, Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Kent, öğretim üyeleri, öğrenciler ve davetliler katıldı.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Demirdağ, yazar Naşide Gökbudak ve Doğuş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Gönül Talu’yu Fırat Üniversitesi'nde ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını belirtti.

Programda, yazar Gökbudak ve Doğuş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Talu, hayat hikâyelerinden kesitler sunarken, öğrencilerin sorularını yanıtladılar. Konuşmaların ardından Rektör Demirdağ, günün anısına Gökbudak, Talu, Ankara Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı Başkanı Mehmet Çağlar ile Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Kent’e hediye takdim etti.

Öte yandan, Naşide Gökbudak, Gönül Talu, Ankara Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı Başkanı Mehmet Çağlar ile Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Kent, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Demirdağ’ı makamında ziyaret ettiler. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X