Advert

“SİZİN SIKINTINIZ BİZİM SIKINTIMIZDIR”

“SİZİN SIKINTINIZ BİZİM SIKINTIMIZDIR”
“SİZİN SIKINTINIZ BİZİM SIKINTIMIZDIR” İRFAN ARSLAN
Bu içerik 821 kez okundu.

Elazığ Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyesi ve Elazığ İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkan Yardımcısı Tahir Tunç, Sürsürü Mahallesi'ndeki kentsel dönüşüm ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Tunç, ELMÜTDER Yönetim Kurulu istişare toplantısı konuğu olan Sürsürü Mahallesi Muhtarı Abdülkerim Sarıaydın‘ın sorunlarını dinledi. Sarıaydın, Sürsürü Mahallesi kentsel dönüşüm kapsamında olduğu ama belediyenin bu anlamda hiçbir gayret içinde olmadığını dile getirdi. Sarıaydın, ayrıca Cumhurbaşkanlığı'na konu ile ilgili dilekçe yazdıklarını, temennilerinin yakın bir zamanda birlik beraberlik çerçevesinde Elazığ inşaat müteahhitlerinin de aracılığıyla çözülebileceği kanaatinde bulundu.

 

'SEÇİM SONRASI ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞACAĞIZ'

 

Tunç, "Şunu belirtmek isterim ki Elâzığ’da riskli alan içerisinde olan mahallemizde evlerin her an bir yağmur yağmasından bile etkilenip yıkılacağı bir durum söz konusu olmasına rağmen bu sorunun merciler tarafından çözülmemesi bizleri üzmüştür bu kapsamda üzerimize düşen görev ne ise başta dernek başkanımız olmak üzere elimizden gelen tüm çabaları seferber edebileceğimizin vurgunu yapmak isterim” dedi.

Tunç, seçim sonrasında diyalogların daha sağlam ve daha elverişi bir şekilde çözüm odaklı yapılacağı düşüncesinde olduğunu belirtti.

Tunç, Van Büyükşehir Belediyesi Su Kanalizasyon İşleri (VASKİ) Genel Müdürü Ali Tekataş’ın göreve geldiği günden bu yana birçok projelere imza attığını ve yaptığı çalışmalarla halkın takdirini kazandığını dile getirdi. Öte yandan ELMÜTDER’e yapmış olduğu ziyaretten dolayı da memnuniyet duyduklarını dile getiren Tunç, “Nazik ziyaretlerinden dolayı da derneğimiz adına ve şahsım adına teşekkür ediyorum” dedi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FÜ Kadın Kolları aşure dağıttı
FÜ Kadın Kolları aşure dağıttı
EBEGEM’DE Data Soft eğitimleri başlıyor
EBEGEM’DE Data Soft eğitimleri başlıyor