Advert

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI PROF. DR. AHMET BEDRİ ÖZER: BU YOLA BAŞ KOYDUK

Daha önce MHP Genel Merkezi’ne giderek aday adaylığı resmi başvurusunu yapan Prof. Dr. Özer, hafta sonu ise 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda toplanan kalabalık bir topluluk eşliğinde MHP Elazığ İl Başkanlığı’na giderek aday adaylığını kamuoyu ile paylaştı.

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI PROF. DR. AHMET BEDRİ ÖZER:  BU YOLA BAŞ KOYDUK
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI PROF. DR. AHMET BEDRİ ÖZER:  BU YOLA BAŞ KOYDUK İRFAN ARSLAN
Bu içerik 3442 kez okundu.

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI PROF. DR. AHMET BEDRİ ÖZER:

BU YOLA BAŞ KOYDUK

İzzet TUMAY

İlk milli ve resmi yazılım programına imza atan, birçok akademik çalışmanın ve projenin mimarı olan, Elazığ’ın yakinen tanıdığı önemli bilim adamlarından MHP Elazığ Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Ahmet Bedri Özer, kalabalık bir toplulukla birlikte MHP binasında düz enlediği basın toplantısıyla aday adaylığını kamuoyuna duyurdu.

Daha önce MHP Genel Merkezi’ne giderek aday adaylığı resmi başvurusunu yapan Prof. Dr. Özer, hafta sonu ise 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda toplanan kalabalık bir topluluk eşliğinde MHP Elazığ İl Başkanlığı’na giderek aday adaylığını kamuoyu ile paylaştı.

IŞIKVER: KENDİSİNİ TEBRİK EDİYORUM

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, yaptığı konuşmada, “24 Haziran 2018 tarihinde yapılması planlanan milletvekili erken genel seçimleri dolayısıyla bugün de Türk bilim dünyasının, Fırat Üniversitesi’nin, Elazığ kamuoyunun yakinen tanıdığı hareketimizin evladı Prof. Dr. Ahmet Bedri Özer’le birlikteyiz. Sayın genel başkanımız Devlet Bahçeli’nin çizmiş olduğu istikamette göstermiş olduğu hedefe doğru koşma noktasında almış olduğu inisiyatif, göstermiş olduğu gayret nedeniyle kendisini tebrik ediyorum. Kendisini önce Allah’a, sonra sizlere emanet ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

MHP Elazığ Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Ahmet Bedri Özer ise, konuşmasına engelliler haftasını kutlayarak başladı ve , “Tüm engelli kardeşlerimizin engelliler haftasını kutluyorum. İnşallah MHP’nin içinde bulunduğu hükümette engellilerle ilgili de bir çok iyileştirmeler yapılacaktır, bunları da duyuyoruz genel merkezde. Yine Anneler Günü, Sema hocam uygun görürse tüm annelerini temsilen elini öpüp,  anneler gününü kutlamak isterim” dedi.

Kısaca kendinden ve neden aday olduğundan bahseder Özer, sözlerine şöyle devam etti: “Fırat Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde öğretim üyesiydim, milletvekili aday aday adaylığı için istifa etmiş bulunmaktayım.  Aynı zamanda Elazığ’da TEKNOKENT’te bulunan bir bilişim şirketinin sahibiyim. Evli ve üç çocuk babasıyım. Elazığ’da ikamet etmekteyim. Neden milletvekili aday adayı olmak istedik; sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin iç ve dış düşmanlara karşı dik duruşu bizleri onurlandırdı, bizde nasip olursa mecliste yanında nefer olmak için tüm aday adayı arkadaşlarla bu yola baş koyduk. Ayrıca Sanayi Bakanlığı TÜBİTAK ve Enerji Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı’nda bir çok projem var. Bu tecrübelerimi Elazığ’a da aktarmak istiyorum Allah nasip ederse. Hem MHP’nin hükümet programlarında hem de milli ittifakın hükümet programlarında bu konularda katkı sağlayacağıma inanıyorum eğer Allah nasip ederse. Bu katkıyı da sağlarsak bunun yansımasını da Elazığ’a yansıtmak için elimizden geleni yapacağımızı da burada başkanımızın ve kamuoyunun huzurunda söz veriyorum.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X