Advert

DUMANDAĞ’A HİZMET ŞEREF BELGESİ VE PLAKETİ

DUMANDAĞ’A HİZMET ŞEREF BELGESİ VE PLAKETİ
DUMANDAĞ’A HİZMET ŞEREF BELGESİ VE PLAKETİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 315 kez okundu.

TOBB camiasına ve ülke ekonomisine hizmette bulunan delegelere hizmet şeref belgeleri ve plaketleri verildi. Programda Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, hizmet şeref belgesini ve plaketini, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

TOBB camiasına ve ülke ekonomisine hizmette bulunan delegelere hizmet şeref belgeleri ve plaketleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin de katılımlarıyla TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen törende verildi.​ Törene Elazığ’dan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, yönetim kurulu üyeleri, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Törenin açılış konuşmasını yapan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, plaket alacak iş dünyası insanlarının kıymetlerini her zaman minnet ve takdirle anacaklarını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ise, "Ben sandığa, seçime, temsile inanan birisiyim. Üyelerinizin oylarıyla sandıktan çıkan sizlerin her birini ayrı ayrı tebrik ediyorum. Bizim gözümüzde ülkemizin reel ekonomisini, üretimini, yatırımını istihdamını, 81 ilimizin oda, borsa yönetim kurulu ve meclis başkanlarıyla genel sekreterlerinden oluşan işte bu hazırun temsil ediyor" diye konuştu.

Başbakan Yıldırım da son iki yıldaki ekonomik gelişmeleri hatırlatarak, büyük kriz senaryoları üretilirken, aldıkları kararlarla ekonomiyi canlandırdıklarını söyledi.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci ise konuşmasında, dünyayla rekabet edebilmek için istikrar ve güvene ihtiyaç olduğunu belirterek, "Erdem, irade ve cesaretle Türkiye'yi kimin şaha kaldıracağını iş dünyamız iyi bilir. Birlikte daha güçlü bir Türkiye'ye doğru yola devam" ifadesini kullandı.

Konuşmaların ardından TOBB'daki 10, 20 ve 30. yılları dolayısıyla üyelere hizmet şeref belgesi takdim edildi. Programda Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ da hizmet şeref belgesi aldı. Dumandağ, belgesini Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın elinden aldı. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FÜ Kadın Kolları aşure dağıttı
FÜ Kadın Kolları aşure dağıttı
EBEGEM’DE Data Soft eğitimleri başlıyor
EBEGEM’DE Data Soft eğitimleri başlıyor