Advert

DEMİRDAĞ: EĞİTİMDE OLUMSUZLUK YOK

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
DEMİRDAĞ:  EĞİTİMDE OLUMSUZLUK YOK
DEMİRDAĞ:  EĞİTİMDE OLUMSUZLUK YOK İRFAN ARSLAN
Bu içerik 1524 kez okundu.

RAMAZAN VE YAZ OKULLARI NEDENİYLE BU YIL MEZUNİYET TÖRENLERİNİN ERKEN YAPILDIĞINI BELİRTEN REKTÖR DEMİRDAĞ:

 

EĞİTİMDE OLUMSUZLUK YOK

 

Mehmet KARAKILIÇ

Fırat Üniversitesi'nde bu yıl mezuniyet törenleri mayıs ayında yapılmaya başlandı. Geçtiğimiz eğitim ve öğretim yıllarında haziran ayında yapılan mezuniyet törenlerinin bu yıl mayıs ayının ilk yarısında yapılmasının nedenlerini açıklayan Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbettin Demirdağ, “Bilindiği gibi bu yıl mayıs ayının ikinci yarısında Ramazan ayı başlayacak. Doğal olarak bu nedenle öğrencilerimizin mezuniyet törenlerinin onların arzu ettiği gibi yapılması taleplerini biz de olumlu bulduk ve bu nedenle törenlerini yapmaya başladık” dedi.

Prof. Dr. Kutbettin Demirdağ, eğitim ve öğretimde herhangi bir olumsuzluğun söz konusu olmadığını belirterek, "Üniversitemiz geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarındaki öğrencilerimizin en iyi şekilde eğitim görmesini sağlamıştır. Bölümlerindeki öğrencilerimizin mezuniyet durumları idarecileri tarafından belirlenmiş ve bu öğrencilerimizin diplomalarını almışlardır. Üniversitemizin akademik takviminde belirlendiği şekliyle uygulanmaktadır. Ramazan Bayramı'nın ardından yaz okullarımız başlayacaktır” ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA SAHTE SAĞLIK RAPORU ÇETESİ OPERASYONU: 26 GÖZALTI
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU
ELAZIĞ'DA FETÖ OPERASYONU