Advert

MHP’Lİ KADINLAR ANNELER GÜNÜ'NDE BİR ARAYA GELDİ

MHP’Lİ KADINLAR ANNELER GÜNÜ'NDE BİR ARAYA GELDİ
MHP’Lİ KADINLAR ANNELER GÜNÜ'NDE BİR ARAYA GELDİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 453 kez okundu.

Neslihan ÇARIKÇI

MHP Kadın Kolları üyeleri, Anneler Günü'nde kahvaltı programında bir araya geldi.

Kahvaltı programına Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Başkanı Sema Tunç, MHP milletvekili aday adaylarının eşleri, tek kadın aday olan Sabahat Erşahin, ünlü sanatçı Safiye soyman ve eşi Faik Öztürk’ün yanı sıra çok sayıda partili katıldı. Elazığ’da MHP’nin tek kadın aday adayı olan Sabahat Erşahin anneleri karanfillerle karşıladı.

 

“ANNELERİMİZİN HAKKI HİÇBİR ZAMAN İÇİN ÖDENEMEZ”

 

Programa milletvekili aday adaylarının eşlerinin de katıldığını belirten MHP Elazığ Kadın Kolları Başkanı Tunç, tüm annelerin Anneler Günü'nü kutlayarak, “Bugün Anneler Günü, anneler gününüzü kutluyorum. Aynı zamanda dün Hemşireler Günüydü, onların da gününü kutluyorum. Tüm misafirlerimize hoş geldiniz diyorum. Annelerimizin hakkı hiçbir zaman için ödenemez. Bir kadının yetiştirdiği çocuk belki dünyayı yönetecek onun için annelerimizin de en iyi eğitimi almasını istiyorum. Birinci derecede kadın eğitiminin önde gelmesini istiyorum” şeklinde konuştu.

Programda Faik Öztürk ve Safiye Soyman programdaki tüm annelerin gününü kutladı. Safiye Soyman "Annem" şarkısını seslendirdikten sonra program sona erdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KAYISI, KADINLAR İÇİN İŞ KAPISI OLDU
KAYISI, KADINLAR İÇİN İŞ KAPISI OLDU
KOVANCILAR’DA 15 TEMMUZ COŞKUYLA KUTLANDI
KOVANCILAR’DA 15 TEMMUZ COŞKUYLA KUTLANDI