Advert

YÜCE: SIKINTILAR GÜNDEME GETİRİLDİ

YÜCE:  SIKINTILAR GÜNDEME GETİRİLDİ
YÜCE:  SIKINTILAR GÜNDEME GETİRİLDİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 262 kez okundu.

DOĞU VE GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGELERİNDEN 30 OTOBÜS FİRMASININ KATILDIĞI TOPLANTI ELAZIĞ'DA YAPILDI. YÜCE:

SIKINTILAR GÜNDEME GETİRİLDİ

 

İrfan ARSLAN

Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki illerde şehirlerarası otobüs taşımacılığı yapan 30 firmanın temsilcilerinin katılımı ile Elazığ'da otobüs firmalarının sorunları görüşüldü.

Yüksel Yüce’nin ev sahipliğinde yapılan toplantıya katılan Elazığ, Malatya, Diyarbakır, Van, Tunceli, Bingöl, Siirt, Muş, Batman gibi illerden 30 otobüs firması yetkilileri, yaşadıkları sıkıntılar ve bu sıkıntıların giderilmesi için alınması gereken çözüm önerilerini gündeme getirdi.

Yapılan toplantı ile ilgili değerlendirmede bulunan Yüksel Yüce, "Bilindiği gibi otobüs firmalarının sorunları sürekli olarak gündeme geliyor. Biz bunları gidermek adına bölgedeki firma yöneticileri ve sahipleri ile belirli dönemlerde bir araya geliyoruz. Bu toplantılarda da bunların çözümü için fikir alış verişinde bulunuyoruz. Elazığ'da yapılan toplantıya 30 firmanın temsilcilerinin katılımı bizi mutlu etti. Gündemimizdeki konular üzerinde görüşmelerde bulunduk. Alınan önlemleri önümüzdeki yeni sezon için uygulamaya koyacağız. Amacımız şehirlerarası yolcu taşımacılığını en kaliteli ve sorunsuz bir şekilde yapıp vatandaşlarımızın mutlu olmasını sağlamak” dedi.

Yüce, Elazığ'da şehir içinde bulunan yazıhanelerin otobüs terminaline taşınması uygulamasının diğer illerde de başlayacağını belirtti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞSPOR YÖNETİMİNDEN DEVAM KARARI!
ELAZIĞSPOR YÖNETİMİNDEN DEVAM KARARI!
Elazığsporlu futbolcular basın toplantısı düzenledi: Sahipsizlik bizi yordu
Elazığsporlu futbolcular basın toplantısı düzenledi: Sahipsizlik bizi yordu