Advert

ESNAFLARA PTT KARTI DAĞITILACAK

ESNAFLARA PTT KARTI DAĞITILACAK
ESNAFLARA PTT KARTI DAĞITILACAK İRFAN ARSLAN
Bu içerik 285 kez okundu.

İrfan ARSLAN

Gümrük ve Tekel Bakanlığı ile Ulaştırma ve Denizcilik Bakanlığı arasında imzalanan protokolle esnaflara PTT Kart dağıtılacağı açıklandı.

Gümrük ve Tekel Bakanı Bülent Tüfenkci ile Ulaştırma ve Denizcilik Bakanı Ahmet Aslan’ın da katıldığı toplantıda PTT Kart ile esnaflara avantaj sağlanacağını belirten Elazığ Esnaf ve Sanatkârlar Birliği Başkanı Cemil Erdem, “Bu kart ile esnaflarımız PTT hizmetlerinden daha düşük bedellerle faydalanacak” dedi.

Ankara’da yapılan ve iki bakan ile illerin esnaf ve sanatkârlar birlik başkanları ve diğer yetkililerin katıldığı toplantıda anlaşmanın imzalandığını belirten Erdem, “İki bakanlık arasında imzalanan protokolle esnaflarımız bazı önemli kazanımlar elde edecekler. Protokolle esnaflarımız PTT’de yapacakları tüm işlem ve gönderecekleri kolilerde önemli indirimler kazanmış olacak. Bu tür destekler esnaflarımız adına büyük önem taşıyor. Bunu yıllık çalışmalar baz alındığında yapılacak değerlendirmede esnaflarımızın önemli kazanımları olacağını görmemiz gerekiyor. İki bakanlık arasında yapılan işbirliği ile esnaflarımıza önemli avantajlar sağlayacak olan PTT Kart ile ilgili olarak önümüzdeki aylarda daha detaylı açıklamalar yapılacak ve kart dağıtımına başlanacak. Esnaflarımızın sorunlarına çözüm getirilmesi çalışmalarının bundan sonra da devam etmesini bekliyor ve bu hizmetin esnaflarımıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞSPOR YÖNETİMİNDEN DEVAM KARARI!
ELAZIĞSPOR YÖNETİMİNDEN DEVAM KARARI!
Elazığsporlu futbolcular basın toplantısı düzenledi: Sahipsizlik bizi yordu
Elazığsporlu futbolcular basın toplantısı düzenledi: Sahipsizlik bizi yordu