Advert

ELAZIĞ’IN SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ ÇALIŞTAYI YAPILDI

ELAZIĞ’IN SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ ÇALIŞTAYI YAPILDI
ELAZIĞ’IN SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ ÇALIŞTAYI YAPILDI İRFAN ARSLAN
Bu içerik 279 kez okundu.

Elazığ STK Platformu tarafından "Elazığ’ın Sorunları ve Çözüm Önerileri Çalıştayı" yapıldı. Elazığ’da sivil toplum kuruluşlarının bir araya gelerek oluşturduğu STK Platformu, Mamurat-ül Aziz Salonu'nda "Elazığ’ın Sorunları ve Çözüm Önerileri Çalıştayı" düzenledi.

STK Platformu Dönem Sözcüsü İbrahim Kayaoğlu, “Elazığ’ımızda nasıl olur da Elazığ ekonomisini daha iyi bir noktaya getirebiliriz diye çalışacağız. Nasıl çalışacağız? Her platform kendi bünyesinde en iyisini yapmaya çalışarak çalışacak. Eğer bir küçük meselelerimizi halletmezsek büyük meselelerin altında boğulur, yok olur gireriz. Mutlaka küçük meselelerimizi halletmemiz lazım. Elbette ki yolun çöplüğünün, tünelin, uçakların elbette ki yapılması lazım. Elbette ki medeniyetin gerektirdiği şeyler ne ise onların yapılması lazım. Ama her geçen gün biraz daha ihtiyaç duyuyoruz ki; sadece medeniyetin gerektirdiği yol, su değil. Tünel değil. Mutlaka teknolojinin son noktası olan teknoloji neyi gerektiriyorsa onları da yapmamız lazım” ifadelerini kullandı.

 

"SORUN BELİRLEME SÜRECİMİZ OLACAK"

 

Fırat Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Yazılım Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. İbrahim Türkoğlu da, “Birincisi her masada bir moderatör belirleyelim. Siz bunu kendiniz belirleyin ne olacağını. Arkadaşlar kendileri belirlesinler. İkincisi her bir arkadaş Elazığ’ın sorunlarının 5 tanesini söyleyin. Sorun belirleme sürecimiz olacak. Üçüncü aşamada ise moderatör bu sorunları önceliklendirecek. En fazla ilk 5 olarak yazılanlar hangisi ise onları belirleyeceğiz. Dördüncü aşamada ise belirlenen bu sorunların çözümlerini tek tek görüş alarak belirleyip sorun ve çözümleri olarak işlemenizi istiyoruz” şeklinde konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞSPOR YÖNETİMİNDEN DEVAM KARARI!
ELAZIĞSPOR YÖNETİMİNDEN DEVAM KARARI!
Elazığsporlu futbolcular basın toplantısı düzenledi: Sahipsizlik bizi yordu
Elazığsporlu futbolcular basın toplantısı düzenledi: Sahipsizlik bizi yordu