Advert

KOCA: İSRAİL, O TOPRAKLARDAN ATILACAK!

KOCA:  İSRAİL, O TOPRAKLARDAN ATILACAK!
KOCA:  İSRAİL, O TOPRAKLARDAN ATILACAK! İRFAN ARSLAN
Bu içerik 288 kez okundu.

İSRAİL’İN FİLİSTİN’E YAPTIĞI SALDIRI ELAZIĞ’DA TELİN EDİLDİ. AGD BAŞKANI KOCA:

İSRAİL, O TOPRAKLARDAN ATILACAK!

İrfan ARSLAN

İsrail’in önceki gün Filistin’e yaptığı saldırı Elazığ’da ki Sivil Toplum Kuruluşlarınca düzenlenen mitingde telin edildi.

Elazığ 15 Temmuz Demokrasi Meydanın da düzenlenen İsrail’i telin mitingine Elazığ’da ki Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldılar. Telin mitinginde konuşan Sivil Toplum Kuruluşlarının başkanları, “Bu zalimce saldırılar son bulacaktır. Bugün Filistin topraklarında Filistin’de ki mahsum halka saldırılarda bulunan İsrail’in zulmü bir gün sona erecek. Bizler de bu mücadelede Filistin halkının yanında olacağımızın bilinmesini istiyoruz” dediler.

Mitingde Anadolu Gençlik Derneği (AGD) adına konuşan Recep Koca, “Bugün yine İsrail’in mazlum Filistin halkına yaptığı saldırıyı kınamak üzere toplanmış bulunuyoruz. İsrail bugün işgal ettiği topraklardan yarın mutlaka sökülüp atılacaktır. Bunun mücadelesini vermekte olan mazlum Filistin halkı hiçbir zaman yalnız değildir, olmayacaktır. Zalim İsrail ve onun işbirlikçilerine hak ettikleri cevabın verilmesi adına tüm Müslüman ülkelerin liderlerinin bir araya gelerek seslerini yükseltmesi gerektiğini bir kez daha ifade etmek istiyorum. Biz bugün Elazığ’dan sesimizi yükselterek Filistin halkına verdikleri mücadelede yanlarında olduğumuzu haykırıyoruz. Allah bu zulmü yapanları kahretsin” dedi.

Konuşmaların ardından İsrail’in yaptığı son saldırıda hayatlarını kaybedenler için gıyabi cenaze namazı kılındı ve bu saldırıda hayatlarını kaybedenlere dualar edildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Altay maçı Sivas’ta oynanacak
Altay maçı Sivas’ta oynanacak
Büyük bir israfın önüne geçildi!
Büyük bir israfın önüne geçildi!