Advert

YANILMAZ: HAYATI PAYLAŞMAYA ENGEL YOK

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
YANILMAZ: HAYATI PAYLAŞMAYA ENGEL YOK
YANILMAZ: HAYATI PAYLAŞMAYA ENGEL YOK İRFAN ARSLAN
Bu içerik 346 kez okundu.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Yanılmaz, her engelli vatandaşın doğuştan bir engelle doğmadığını belirterek, kiminin hastalıktan, kiminin terörle mücadele sırasında, kiminin iş veya trafik kazasında, kiminin de başka sebeplerle daha sonradan engelli olabileceğini ifade etti.

Yanılmaz, yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi: “Engellilik yalnızca engelli vatandaşlarımızı ve ailelerini değil, toplumun tüm kesimlerini ilgilendiren, duyarlı olmayı gerektiren toplumsal bir olgudur. Sosyal devlet anlayışıyla ülkemizde son yıllarda yaşanan büyük gelişim ve değişim ile beraber engelli vatandaşlarımızın eğitiminden, istihdamına, ayrımcılıkla mücadeleden, erişebilirliklerine ve toplumsal yaşama katılmalarına kadar pek çok alanda geliştirilmesi gereken tedbirler hayata geçirilmiştir. Sosyal belediyecilik alanında önemli adımlar atan Elazığ Belediyesi olarak bizler de engelli vatandaşlarımızın ve ailelerinin devamlı yanlarında olduk. Onlara maddi ve manevi destek olduk. Belediye hizmetlerimizi yürütürken engelli vatandaşlarımızı hep ön planda tutarak onlara pozitif ayrımcılık yapmanın gayreti içinde olduk. Göreve geldiğimiz günden bu yana her alanda olduğu gibi engellilerimizin sorunlarının çözümü konusunda da adeta çağ atladık.

Elazığ’ımızın daha yaşanabilir olması, değerine değer katması için kat ettiğimiz mesafenin en önemli motivasyon kaynağı inancımızdır. Bizler engellileri emanet olarak görür ona göre hizmet ederiz. Emanete karşı saygımız ve hürmetimiz her zaman en üst seviyededir. Bu duygularla engelli kardeşlerimize yalnız olmadıklarını ifade ediyorum." 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ