Advert

KALDIRIM: OLUMLU GELİŞMELER YAŞANDI

KALDIRIM: OLUMLU GELİŞMELER YAŞANDI
KALDIRIM: OLUMLU GELİŞMELER YAŞANDI İRFAN ARSLAN
Bu içerik 283 kez okundu.

OKUL CAMİ BULUŞMASI ETKİNLİĞİNİN SEZON FİNALİ YAPILDI

KALDIRIM: OLUMLU GELİŞMELER YAŞANDI

 

İrfan ARSLAN

Okul Cami Buluşması etkinliğinin sezon finali yapıldı. Elazığ Valiliği himayesinde İl Müftülüğü'nce düzenlenen etkinlik kapsamında yaklaşık 20 öğrencinin etkinliklere katıldığı açıklandı.

Valilik himayelerinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İl Müftülüğü'nün yürütmüş olduğu "Okul-Cami Buluşması" sezon finali Vali Çetin Oktay Kaldırım'ın katılımıyla Sait Koç Camisi'nde gerçekleştirildi

Vali Çetin Oktay Kaldırım, etkinliklerin ilkini Ulucami’de yaptıklarını, sezon finalinin ise Sait Koç Camii'nde yapıldığını belirterek şunları söyledi: “Okul Cami Buluşması etkinliği son derece önem verdiğimiz bir çalışma oldu. Etkinlik velilerimiz tarafından da büyük kabul gördü. Etkinlikteki hedefimiz çocuklarımızın manevi açıdan güçlenmesi, sosyal gelişimlerini sağlamak ve özellikle bazı olumsuz davranış biçimlerinden uzaklaştırmaktı. Nitekim Oktay Hocamız tarafından yaklaşık 3 bin öğrencimize uyuşturucu konusunda yapılan çalışmalar sonucu çok sayıda çocuğumuz topluma kazandırıldı. Bu yöndeki çalışmalarımızı önümüzdeki eğitim ve öğretim yılında da devam ettireceğiz. Amacımız çocuklarımızın eğitimlerinin yanında bu tür programlar ile hem kendilerini geliştirmelerini sağlamak hem de farklı ortamlardan uzak kalmalarını sağlayıp daha bilinçli bir neslin gelişimini sağlamak.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X