Advert

GENEL KURUL BUGÜN

TY Elazığspor'un genel kurulu çoğunluk sağlanması halinde bugün saat 13.00'te, çoğunluk sağlanamaması halinde ise 26 Mayıs'ta aynı saatte Elazığ Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

GENEL KURUL BUGÜN
GENEL KURUL BUGÜN İRFAN ARSLAN
Bu içerik 370 kez okundu.

Eren KAYA

Spor Toto 1. Lig'deki temsilcimiz TY Elazığspor'un olağan mali ve olağanüstü seçimli genel kurulu çoğunluk sağlanması halinde bugün saat 13.00'te, çoğunluk sağlanamaması halinde ise 26 Mayıs Cumartesi günü aynı saatte Elazığ Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

TY Elazığspor'un genel kurulu çoğunluk sağlanması halinde bugün saat Elazığ Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi'nde yapılacak. Ancak geçmiş yıllarda olduğu gibi genel kurulun bugün yapılması beklenmiyor. Olağanüstü genel kurul, 26 Mayıs Cumartesi günü aynı yer ve saatte gerçekleştirilecek.

Elazığspor Kulübü'nden konuya ilişkin yapılan açıklama şöyle: "Elazığspor Kulübü Derneği Tüzüğü'nün 16. maddesinde Olağanüstü Toplantı başlıklı 2. ve 3. bendi gereğince, 18 Mayıs 2018 Cuma günü saat 13:00’da Elazığ Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi'nde aşağıda belirtilen gündem maddelerine göre, olağan mali ve olağanüstü seçimli genel kurul toplantısı yapılmasına, toplantı çağrı kararının kulüp internet sitesinden ilanına, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantının 26 Mayıs 2018 Cumartesi günü aynı yer ve saatte aşağıdaki gündem maddelerine göre yapılmasına toplantıya katılan üyelerin oy çokluğu ile karar verilmiştir.

 

GÜNDEM

 

-Açılış ve toplantı çoğunluğunun tutanakla tespiti

-Genel kurul başkanlık divanının oluşumu, (1 başkan, 2 başkan vekili seçimi)

-Saygı duruşu ve İstiklal Marşı

-Genel kurul başkanlık divanına toplantı tutanaklarının imza yetkisi verilmesi

-Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması ve müzakeresi

-Yönetim kurulu faaliyet raporunun ibrası

-24.05.2017-18.05.2018 tarihleri arası gelir gider tablosunun okunması ve müzakeresi

-24.05.2017-18.05.2018 tarihleri arası gelir gider tablosunun ibrası

-Denetleme kurulunun raporu ve ibrası

-Derneğe daha önce tüzük hükümlerine uygun şekilde ve süresinde sunulan yönetim kurulu başkanı, yönetim kurulu, disiplin kurulu ve denetleme kurulu aday listelerinin başkanlık divanına teslimi

-19.05.2018-31.05.2019 dönemi tahmini bütçe tasarısı ile talimat ve bütçe uygulama esaslarının görüşülmesi kabulü veya reddi hakkında oylama yapılması

-Yönetim kurulu başkanı, yönetim kurulu, denetleme kurulu ve disiplin kurulunun ayrı ayrı seçimi

-Gerektiğinde bütçe tadilleri yapmak için yönetim kuruluna yetki verilmesi

-Dilek ve temenniler

-Kapanış"

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FÜ Kadın Kolları aşure dağıttı
FÜ Kadın Kolları aşure dağıttı
EBEGEM’DE Data Soft eğitimleri başlıyor
EBEGEM’DE Data Soft eğitimleri başlıyor