Advert

ERDEM BUGÜN GELİYOR

Olağanüstü genel kurul öncesinde başkanlığa adaylığını açıklayan eski başkanlardan Necati Erdem, yönetimindeki isimlerle birlikte bugün Elazığ'a geleceğini bildirdi.

ERDEM BUGÜN GELİYOR
ERDEM BUGÜN GELİYOR İRFAN ARSLAN
Bu içerik 485 kez okundu.

Eren KAYA

Elazığspor'un bugün ya da 28 Mayıs'ta yapılacak olağanüstü genel kurulu öncesinde başkanlığa adaylığını açıklayan eski başkanlardan Necati Erdem, bugün Elazığ'a geleceğini söyledi.

Bu sabah uçak ile Elazığ'a geleceğini belirten Necati Erdem, kendisiyle telefonda yaptığımız görüşmede, göreve gelmeleri halinde yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Seçilmesi durumunda Vali Çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'ı ziyaret edeceğini söyleyen Erdem, “Ben kulübü alırım, başkanlığı alırım. Giderim yönetim kurulumla ilk olarak Belediye Başkanı ve Vali'yi ziyaret ederim. Bana imkanlar ölçüsünde nasıl yardım edeceklerini iletirim. Bana değil Elazığspor’a yardım edecekler. 20 kişilik yönetim kurulumla, uçakla kongreye geleceğim. Tüm yönetim kurulu olarak kongrede bulunacağız. Listemizi sunacağız. Eğer kongre üyeleri teveccüh ederse devam edeceğiz. Aksi takdirde kazanan yönetimi tebrik edip geri geleceğiz” ifadelerini kullandı.

 

'BİZ BU YÜKÜN ALTINDAN KALKARIZ'

 

Bu yükün altından kalkacak bir yönetim oluşturduğunu ifade eden Erdem, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ben bu yükün altından kalkacak yönetimi kurdum. Yapamayacağım işin altına girmem. Benim her şeyim hazır. Ama ben gidip Belediye Başkanı'ndan icazet almam. Ben Ak Parti’nin veya Belediye'nin kulüp başkanı değilim. Ben Elazığlıların başkanıyım. Ama Belediye Başkanımız nasıl ki eski yönetimlere yardım etmişse öyle tahmin ediyorum bize de yani bize değil Elazığspor’a yardım edecektir. Her ay gelir-gider tablomu internete koyacağım. Şeffaf olacağız. Yani kimse merak etmesin. Biz geliyoruz. Ben geçmişte Elazığspor Kulüp Başkanlığı yaptım ama sonradan TFF Genel Kurulu’nda çalıştım. Riva projesinin altında imzam var, komisyon başkanı olarak. Ben bilgi birikimimle geliyorum.”

Erdem, bugün kongre saatinde kongre salonunda olacağını, çoğunluk sağlanamaması halinde de çalışmalarına yoğun bir şekilde devam edeceğini kaydetti.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
FÜ Kadın Kolları aşure dağıttı
FÜ Kadın Kolları aşure dağıttı
EBEGEM’DE Data Soft eğitimleri başlıyor
EBEGEM’DE Data Soft eğitimleri başlıyor