Advert

KİMLER ADAY OLACAK?

AK Parti 27. dönem milletvekili adayları bugün kesinleşiyor. 24 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için siyasi parti genel merkezleri milletvekili aday listelerini en geç bugün saat 17.00'ye kadar Yüksek Seçim Kurulu’na verecek.

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
KİMLER ADAY OLACAK?
KİMLER ADAY OLACAK? İRFAN ARSLAN
Bu içerik 828 kez okundu.

Neslihan ÇARIKÇI

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Elazığ’da daseçmenler 24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı Başkanlık Sistemi ve 27. dönem milletvekilliği seçimlerine kilitlendi. MHPmilletvekili adaylarını açıklarken, AK Parti 27. dönem milletvekili adayları en çok merak edilenlerin başında geliyor.

Türkiye 24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan cumhurbaşkanlığı başkanlık sistemi ve 27. dönem milletvekilliği seçimlerine kilitlendi. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 24 Haziran’da yapılacak cumhurbaşkanı ve 27.dönem milletvekili seçimlerine ilişkin aday listesini açıkladı. MHP milletvekili aday listesini açıklayan ilk parti oldu.

AK Parti 27. dönem milletvekili adayları bugün kesinleşecek. 24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı  Hükümet Sistemi, 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için siyasi parti genel merkezleri milletvekili aday listelerini en geç bugün saat 17.00'ye kadar Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) verecek.

 

TEMAYÜL SIR GİBİ

 

16 MYK üyesi başkanın koordinesinde gerçekleşen temayül yoklamalarının sonuçları sır gibi saklandı. Sonuçlar doğrudan Ankara'ya, yani AK Parti Genel Merkezi'ne ulaştırıldı. AK Parti'ye Elazığ’dan 74 aday adayı başvurdu. Mevcut milletvekillerinin tümü aday adayı olurken yeniden listede olup olmayacakları merak konusu. İlk kez ve iddialı bir şekilde seçimlere girecek olan İYİ Parti’de ise aday adaylığı başvuruları oldukça yüksek. Elazığ’dan ilk adayını açıklayan parti ise CHP oldu. Elazığ’da MHP’ye 20, İYİ Parti'ye 17, SP’ye14, CHP'ye 6 isim aday adaylığı için başvurdu. AK Parti, aday adaylığı başvurusunda hem Elazığ'da hem de tüm Türkiye’de rekor kırdı. Türkiye’de milletvekilliğine aday olan adaylar toplam 42 milyon lira ücret ödedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ