Advert

TATLICILARA ‘RAMAZAN’ DOPİNGİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
TATLICILARA ‘RAMAZAN’ DOPİNGİ
TATLICILARA ‘RAMAZAN’ DOPİNGİ İRFAN ARSLAN
Bu içerik 378 kez okundu.

İzzet TUMAY

Elazığ’da Ramazan ayı ile birlikte vatandaşların tatlıya olan ilgisi ve bu ilgi ile birlikte satışların artması, bu sektörde faaliyet gösteren esnafların yüzünü güldürüyor.

Elazığ’da faaliyet gösteren tatlıcıların Ramazan mesaisi aralıksız devam ediyor. Ramazan ayı yoğunluğunu en fazla hisseden esnaf kesimlerinden biri olan tatlıcılar, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayının ilk gününden bu güne tatlı satışlarında bir artışın olduğunu, tatlı fiyatlarını makul düzeyde olmasının da satışlara olumlu etki ettiğini söylediler.

Vatandaşların iftar telaşına düşüp dolayısıyla alışverişe yoğunlaşmaları Elazığ’da esnafın yüzünü güldürdü. Yüzü gülen esnafların başında ise tatlıcılar geliyor. Bu yıl Ramazan ayı olmasının tatlı satışlarının artmasında en önemli etkenlerin başında olmasının yanında özellikle rekabet nedeniyle cevizli baklava fiyatlarının 15 TL’ye kadar düşmesinin de tatlı satışlarında yaşanan artışa bir sebep olarak gösteriliyor. Özellikle Ramazan ayında kilosu 15 TL’den başlayan baklavaya ilginin fazla olduğunu belirten tatlı satışı yapan esnaflar, baklavanın Türk sofrasında damak tadının değişmez tatlarının başında geldiğini belirterek, özellikle Ramazan ayında tatlıya olan daha fazla arttığını belirterek, “Baklavaya özellikle bir talep var. Ramazan ayı bu yıl biraz serin geçiyor. O yüzden tatlıya olan ilgi de şu anda iyi. Ayrıca bayram öncesi ciddi talep olacağını düşünüyoruz” dediler.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ