Advert

KAPALI ÇARŞI BALIKÇI ESNAFLARI TALEPTEN MEMNUN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
KAPALI ÇARŞI BALIKÇI ESNAFLARI TALEPTEN MEMNUN
KAPALI ÇARŞI BALIKÇI ESNAFLARI TALEPTEN MEMNUN İRFAN ARSLAN
Bu içerik 417 kez okundu.

 

Neslihan ÇARIKÇI

Hava sıcaklıklarının artması, Ramazan ayına girilmesiyle balığa talep azaldı ancak halen tüketiliyor. Balık satışlarını anlatan Elazığ Kapalı Çarşı balıkçı esnafı Emrah Buluş, “Havalar sıcak olmasına rağmen Elazığlılar balık tüketiyor. Satışlardan memnunuz” dedi.

Dükkanı açık olan balıkçılar sıcaklıklara rağmen balığa olan talebin iyi olduğunu söylediler. HaberKent gazetesine konuşan ve satışları değerlendiren balıkçı esnafı Emrah Buluş, Kapalı Çarşı'da fazla balık çeşidi olmadığını ve fiyatların kış aylarındaki fiyatlarla aynı olduğunu söyledi.

Her şeye rağmen balık satışlarının iyi olduğunu dile getiren Buluş, “Taze olarak somon, alabalık ve hamsi var. Havaların ısınmasıyla birlikte işlerimiz de haliyle biraz düştü. Av yasağının olması da balıkların azalmasına sebep oldu. Balık fiyatları kış fiyatlarıyla aynı. Alabalık 15, somon 20 TL civarında. Mevsimine göre pahalı değil. Alabalığın kilosunu şimdi 20 TL’ye satmamız gerekirken biz 15 TL’ye satıyoruz. Kışın çok balık aldığımız için maliyet düşüyordu. Şimdi günlük geldiği için 3-4 koli balık alıyoruz. 4 koli balık alsak da aynı nakliyeyi veriyoruz, 100 koli alsak da aynı nakliyeyi veriyoruz. Balık satışları yine de iyi. Havalar sıcak olmasına rağmen Elazığ’da vatandaşlarımız balık tüketiyor. Satışlardan memnunuz” ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ