Advert

ELAZIĞ’DA 5 CAMİDE HATİMLE TERAVİH NAMAZI KILDIRILIYOR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ELAZIĞ’DA 5 CAMİDE HATİMLE TERAVİH NAMAZI KILDIRILIYOR
ELAZIĞ’DA 5 CAMİDE HATİMLE TERAVİH NAMAZI KILDIRILIYOR İRFAN ARSLAN
Bu içerik 666 kez okundu.

İzzet TUMAY

Elazığ İl müftüsü Yusuf Sarıkaya, bu yıl Ramazan ayında Elazığ’da 5 ayrı bölgede bulunan 5 ayrı camide hatimle teravih namazı kıldırıldığını söyledi.

Sarıkaya, sözlerine şöyle devam etti: “Bu yıl beş bölgede 5 camide hatimle teravih namazı kıldırılmaktadır. Harput Ağa Camii, Nailbey Camii, İhsaniye, Köy Hizmetleri yeni açılan bir mescidimizde hatimle teravih namazı kıldırılmaktadır. Ramazan’da Harput’ta da Enderun usulü teravih namazı kıldırılmaktadır” dedi.

RAMAZAN’IN SON 10 GÜNÜNDE İTİKÂFA GİRMEK SÜNNETTİR

Ramazan ayının son 10 gününde itikâfa girmenin sünnet olduğuna işaret eden Sarıkaya, sözlerini şöyle tamamladı: “Ramazan’ın son 10 gününde itikafa girmek sünnettir. Bu sünneti yerine getirmek isteyen kardeşlerimiz mutlaka ortaya çıkacaktır. Bu anlamda geçen yıl çok serbest bıraktık, bu sene sanıyorum 18 camimiz bu yönde belirlenmiştir, bu camilerin dışındaki camilerde itikafa almayacağız. Bir de 18 yaş altı olanlar velilerinin muafakatıyla ancak itikafa alınacaklar.”

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ