Advert

KAYAOĞLU: GÖRÜNTÜ VE SES KİRLİLİĞİNE DİKKAT EDİLMELİ!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
KAYAOĞLU:  GÖRÜNTÜ VE SES KİRLİLİĞİNE DİKKAT EDİLMELİ!
KAYAOĞLU:  GÖRÜNTÜ VE SES KİRLİLİĞİNE DİKKAT EDİLMELİ! İRFAN ARSLAN
Bu içerik 369 kez okundu.

SEÇİM SÜRECİNİ DEĞERLENDİREN KAYAOĞLU:

 

GÖRÜNTÜ VE SES KİRLİLİĞİNE DİKKAT EDİLMELİ!

 

Neslihan ÇARIKÇI

Elazığ Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Dönem Sözcüsü İbrahim Kayaoğlu, 24 Haziran genel seçimleriyle ilgili basın toplantısı yaparak önemli konulara değindi.

Kayaoğlu, “Milletvekilliği genel seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi seçmenleri etkilemek amacıyla hazırlatılan bayrak, flama, afiş, el ilanı, anons araçları gibi materyallerin neden olacağı çevre, görüntü ve ses kirliliğinden dolayı beklentilerimizi dile getirmek istiyoruz” dedi.

Partilerin seçmenleri etkilemek için geleneksel yöntemleri kullandığını belirten Kayaoğlu, “24 Haziran genel seçimler öncesinde partilerin çalışmalarına hız vereceği şu 30 günlük süreçte siyasi partilerin seçmenlerini etkilemek amacıyla geleneksel yöntemler kullanılmaktadır. Bu yöntemlerin başında isim ve amblemlerin yer aldığı bayrak, flama, broşür yer almaktadır. Ancak özellikle plastik malzemelerin kullanıldığı materyallerin yeryüzünden yok olması yüzyılları almaktadır. Kullanılan plastik malzemeler doğaya ciddi zararlar vermektedir. Çevre kirliliği insan sağlığı üzerinde ciddi tehdit oluşturmaktadır. Ayrıca oluşturulan araç konvoyları ekonomiye zarar vermektedir. Petrolde dışa bağımlı bir ülke olduğumuzdan iyi gözden geçirilmelidir. Egzoz gazının küresel ısınmaya neden o9lduğu gerçekliğini bilerek, bu konuda ölçülü hareket etmeliyiz. Araç konvoylarının özellikle kornaya basmak, ses sistemiyle yüksek sesle propaganda yapmak ciddi manada gürültü kirliliğine sebep olur. Yaşlılar, çocuklar ve hastalar bunlardan olumsuz etkilenmektedir. Ülkemizde yerleşmiş bir demokrasi kültürü olduğuna inancımız tamdır. Ramazanın güzelliklerini yaşadığımız bu güzel günlerde israfın önüne geçerek yardımlaşmayı sağlamak adına siyasi parti başkanlarımızın, valimizin himayelerinde toplanarak bu sorunlara çözüm bulup hem ekonomiye hem çevreye hem de sağlığımıza katkı sunmalarını bekliyoruz” diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ